ASUS TUF FX506HCB-HN144 alınır mı?

Bu cihazı haftalardır takip ediyorum ve hergün birkaç yüz lira zam geliyor. Bence gayet iyi laptop. Sadece TUF kasalarda ısınma olayı var diye biliyorum onu araştırın.

Tuf kasalarında olan ısınma sorunu bu kasada yok içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Sadece şuanda BIOS Sürümünden kaynaklı sistemde bir kaç saçmalık var o da güncelleme ile düzelecektir.

Tuf kasalarında olan ısınma sorunu bu kasada yok içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Sadece şuanda BIOS Sürümünden kaynaklı sistemde bir kaç saçmalık var o da güncelleme ile düzelecektir.
Ben de bu asus tuf gamıng fx506hcb-hn144 var ama klavyeye yaklasınca cızırtı sesı var.Coil whine sesi yani iade edip monster almayı dusunuyorum.Sizce napayım? Onerebilieceginiz bir sey var mı?

Ben de bu asus tuf gamıng fx506hcb-hn144 var ama klavyeye yaklasınca cızırtı sesı var.Coil whine sesi yani iade edip monster almayı dusunuyorum.Sizce napayım? Onerebilieceginiz bir sey var mı?
Bende cihazda sorunlar yaşamaya devam ediyorum aşırı derecede canımı sıkıyor. Ancak iade kabul edilse bile malum fiyatlardan dolayı yeni bir laptop almak pek mümkün değil gibi :(

Nasıl sorunlar yaşıyosun ben bu laptopu almayı düşünüyorum da
Bende cihazda sorunlar yaşamaya devam ediyorum aşırı derecede canımı sıkıyor. Ancak iade kabul edilse bile malum fiyatlardan dolayı yeni bir laptop almak pek mümkün değil gibi :(
Nasıl sorunlar yaşıyosun ben bu laptopu almayı düşünüyorum da

Bios 310 versiyon ile sorun kalmadı bende alacaksan fiyatı uygunsa tavsiye ederim.
Bugün teknosada başka bir pcyi 12 bin civarına gördüm aklım çelindi ama alabilecek durumda değilim. Büyük ihtimal dediğinizi alırım 1-2 aya. Gördüğüm bu idi:

Bugün Teknosa'da başka bir PC'yi 12 bin civarına gördüm aklım çelindi ama alabilecek durumda değilim. Büyük ihtimal dediğinizi alırım 1-2 aya. Gördüğüm bu idi:

Bu model bence daha güzel tercih meselesi ama işlemciden feragat edilir mi bilmem.

Geri
Yukarı