ASUS TUF FX506HCB-HN144 ısınıyor mu?

Hocam Ark'ta sıcaklıkların çok doğaldır eğer ondakileri söylüyorsan. Bende masaüstü 41-43 derece, CS'de de 70'i pek geçmiyor. En fazla anlık 73 olmuştur.
Dediklerim CPU için geçerli. GPU CPU'dan daha soğuk ya da eşit oluyor.

Sabah Mesut Çevik'in Dash F15 videosunda R23 değerlerini görmüştüm. Bende Single 1450+, multi en kötü 9800+ oluyor arkada Edge Discord Steam vb. açıkken.
Eki Görüntüle 1185133

Tabi bu i7 11370h.

(video)

Yani çöp bir işlemci mi alınmaz mı boşa mı yapmışlar? Ben almak istiyorum da

Yani çöp bir işlemci mi alınmaz mı boşa mı yapmışlar? Ben almak istiyorum da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptoptan istediğin şeylere bağlı. Ultrabook'lar için yapılmış cpu'ların gamingimsi haline benzettim ben :D

Dostum laptopu kucağımdayken internette gezerken vs. arkada spotify açarken sıcaklıklar 50-58 derece arasında geziyor. (Sarjda değil)
Bu sıcaklıklar sanki fazla gibi çoğu kişi 40-45 derece ile geziyor bu işlemleri yaparken garantiye göndermelimiyim? @Average Turko

Dostum laptopu kucağımdayken internette gezerken vs. arkada spotify açarken sıcaklıklar 50-58 derece arasında geziyor. (Sarjda değil)
Bu sıcaklıklar sanki fazla gibi çoğu kişi 40-45 derece ile geziyor bu işlemleri yaparken garantiye göndermelimiyim? @Average Turko
Hocam siz temel kurulumu yaptınız mı? (Kontrol panel, win update ve sürücüler) Kontrol Merkezinden (Armoury Crate) fan modu ayarlarsan olmaz.

Hocam siz temel kurulumu yaptınız mı? (Kontrol panel, win update ve sürücüler) Kontrol Merkezinden (Armoury Crate) fan modu ayarlarsan olmaz.
Kontrol panelden kastın ne bilmiyorum dostum sürücüler ise daha Intel vs onları yüklemedim fan modunu sürekli turbo da çalıştırmaya uğraşıyorum.

Geri
Yukarı