Asus TUF FX506HCB-HN144 nasıl?

Bütçe
13000
Asus Serisi oyun bilgisayarları güzeldir fakat şansınıza sorunsuz bir cihaz çıkarsa güzeldir. Sorunlu bir cihaz çıkarsa müşteri hizmetleriyle, servisle çok uğraşacaksınız haberiniz olsun.

Asus Serisi oyun bilgisayarları güzeldir fakat şansınıza sorunsuz bir cihaz çıkarsa güzeldir. Sorunlu bir cihaz çıkarsa müşteri hizmetleriyle, servisle çok uğraşacaksınız haberiniz olsun.
Knk o şans her teknoloji için geçerli yani burda her marka her bilgisayarı kotuleyecek birini muhakkak bulursun o yüzden donanımına göre (tabi bu piyasada ) f/p

Knk o şans her teknoloji için geçerli yani burda her marka her bilgisayarı kotuleyecek birini muhakkak bulursun o yüzden donanımına göre (tabi bu piyasada ) f/p
Dostum doğrudur şans olduğu fakat müşteri hizmetlerinin verdiği destek de iyi olmalı. Huawei matebook serisiyle ilgili bir problem yaşadım adamlar değişme yoluna gittiler fakat lenovoyla yaşadım beni çok büyük mağdur ettiler bu tür durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz fakat karşımızdaki firmanın bize olan davranışları da gayet önemli.

Bütçe 10 bin ile 13 bin arası. Laptop önerir misiniz uzun sure kullanmalik?
Aklimda bu var. Yorumlar misiniz? https://www.hepsiburada.com/asus-tu...magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail

Ama RTX 3050 60W mi yokta 60+15 W mi bir bilgi vermemiş farklı diye biliyorum ona dikkat edip de araştırırsan daha iyi olur ya da yanlış da biliyor olabilirim
Dostum doğrudur şans olduğu fakat müşteri hizmetlerinin verdiği destek de iyi olmalı. Huawei Matebook serisiyle ilgili bir problem yaşadım adamlar değişme yoluna gittiler fakat Lenovo'yla yaşadım beni çok büyük mağdur ettiler bu tür durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz fakat karşımızdaki firmanın bize olan davranışları da gayet önemli.

O zaman kanka Monster denildiğinde niye burada bir ton adam yok çöp. Ğlevo kasa ayaklarına yatıyorlar servisi iyi diyosun diyoki bilgisar mı önemli servisi mi? Aslında aynı seyleri söylüyoruz. Biraz da cesaretli olmak gerek ne kafana yattiysa tabii sorma demiyorum da alınabilmeli. Senin için demiyorum sen tecrubeni söylemişsin eyvallah. Ben bazı böyle havadan o çöp kötü diyen adamlar belki okursa harbi baydı ya. Vallahi artık sinir oluyorum. 😆 Biraz ağlamaklı oldu ama içimde kaldı reis söylemek istedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı