ASUS TUF FX506HCB-HN144 oyunlarda düşük FPS

Yanında 8GB Ram alırsanız sorun yaşamazsınız hocam. Kullandığım ram linkte. Uyumlu, hiç sorun yaşamadım.

Takması kolay zaten, garantisi de bozulmuyor.
Teşekkürler hocam ram ile beraber sipariş verdim ama hepsijet bir türlü getiremedi 4. gündeyiz. Umarım yarın gelir

Parasıyla rezil olanlar kulübünde hoş geldiniz. Bende FX506he vardı hocam i7 11800h RTX 3050 Ti 16 GB RAM vardı çok düşük FPS alıyordum servisi aradım kağıt alıp iade ettim 1.5 aylık cihazı. Saçma sapan iş yapıyorlar.
H-h-hocam cidden mi?
Ben HCB olan bu modeli alacağım.
Bu HCB modelini önerir misiniz?
Almayı planlıyorum.
BİOS 310 ile tüm FPS, açılmama falan hepsi çözülmüş deniyor.

H-h-hocam cidden mi?
Ben HCB olan bu modeli alacağım.
Bu HCB modelini önerir misiniz?
Almayı planlıyorum.
BİOS 310 ile tüm FPS, açılmama falan hepsi çözülmüş deniyor.
Hocam vallaha onu bilmiyorum sonradan geldiyse. Alın deneyin bir. Sıkıntı olursa iade edin gitsin.

Eğer sorun olursa ailem...
Ailem başıma kakar durur.
Vallahi 3 yıl dillerinden kurtulmak imkansız olur. Ama 310 BIOS iyi deniyor.

Hocam vallahi bence işinizi şansa bırakmayın, ASUS'unda sitesinden doğrulayın. Laptop modelini girdikten sonra BIOS Firmware geliştirme başlıklarına bakın. Eğer denilen güncelleme gelmişse alın gitsin. Çok da şaapmamak lazım. En fazla 1 monitör bağlarsınız veya 2x16 ya da 2x8 yaparsınız RAM'i kurtulursunuz. Kendi harçlığınızla tabii.

Hocam vallahi bence işinizi şansa bırakmayın, ASUS'unda sitesinden doğrulayın. Laptop modelini girdikten sonra BIOS Firmware geliştirme başlıklarına bakın. Eğer denilen güncelleme gelmişse alın gitsin. Çok da şaapmamak lazım. En fazla 1 monitör bağlarsınız veya 2x16 ya da 2x8 yaparsınız RAM'i kurtulursunuz. Kendi harçlığınızla tabii.
Hocam o 310 BİOS gelmiş kontrol ettim.

RAM işine gelirsek 2*16 yapacağım render işlerimden dolayı.

Teşekkür ederim. Yani aklım en çok Asus TUF olana yattı. Araştırdım bu en son BİOS ile memnun kişi sayısı epey artmış.

Sanırım siz de laptop bakıyorsunuz. Ben alırsam bir inceleme yazarım foruma.

Valla karar anı benim için.
Ailecek karar verdikten sonra foruma almadan önce son konumu açacağım ve alacağım eğer Allah nasip ederse.
Parasıyla rezil olanlar kulübünde hoş geldiniz. Bende FX506he vardı hocam i7 11800h RTX 3050 Ti 16 GB RAM vardı çok düşük FPS alıyordum servisi aradım kağıt alıp iade ettim 1.5 aylık cihazı. Saçma sapan iş yapıyorlar.
BİOS ile sorun çözülmüş duydum, Asus müşteriyi dinleyen marka.
Sağ olun.
Hocam dua edin de paramla rezil olmayayım.

Kimse parasıyla rezil olmasın.(Excalibur ve Clevo Monster alan parasıyla rezil olursa ona muüstehak bence, bas bas almayın deniyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı