ASUS TUF FX506HCB sürücüleri nasıl kurulur?

Sparroww

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar FreeDOS olarak gelen cihazıma Windows'u kurdum. Şu an touchpad çalışmıyor. Diğer sürücüleri nasıl kurabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar FreeDOS olarak gelen cihazıma Windows'u kurdum. Şu an touchpad çalışmıyor. Diğer sürücüleri nasıl kurabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Dostlar internet sürücüsü yok diyor. Nasıl çözebiliriz bu sorunu?

Son düzenleme:
Hocam yardım edeceğim şimdi.
1634980997734.png

Buraların ekran görüntüsünü atabilir misin?

Son düzenleme:

Dostlar internet sürücüsü yok diyor. Nasıl çözebiliriz bu sorunu?
Aynı laptopu aldım bende de çalışmıyordu windows güncelleyince çalıştı deneyin işinize yarar.

Aynı laptopu aldım bende de çalışmıyordu windows güncelleyince çalıştı deneyin işinize yarar.
Hocam windows update yaptıktan sonra açtıklarını düşünüyorum (umarım) konuları. Çok fazla böyle konu var nedenini anlamadım :D Bu gidişle bir ROG Strix/TUF Gaming ve Dash Kurulum rehberi yapacağım. Monster'ı iade eden arkadaşım ROG aldı ordan bakaraktan. :)

Dostlar windowsu kurdum. Şu an touchpad çalışmıyor. Ayrıca interneti görmüyor laptop. Ağ bağdaştırıcınız için sürücü yükleyin diyor. Şu an karantinadayim. Mouse almaya da gidemem. Umarım mouse suz hallediliyordur.

Dostlar windowsu kurdum. Şu an touchpad çalışmıyor. Ayrıca interneti görmüyor laptop. Ağ bağdaştırıcınız için sürücü yükleyin diyor. Şu an karantinadayim. Mouse almaya da gidemem. Umarım mouse suz hallediliyordur.
Hocam windows update yapıldı mı? İstediğim yerin de fotosu gerekli. Touchpad çalışıyor sürücü lazım.
Daha BIOS güncelleyeceğiz :D
Hocam ekran görüntüsünü ctrl+v yaparsanız koyabilirsiniz :)
Ekran görüntüsü için indirebilirsin. Pratik ve güzel bir app.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı