ASUS TUF FX506HCB sürücüleri nasıl kurulur?

Sparroww

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar FreeDOS olarak gelen cihazıma Windows'u kurdum. Şu an touchpad çalışmıyor. Diğer sürücüleri nasıl kurabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar FreeDOS olarak gelen cihazıma Windows'u kurdum. Şu an touchpad çalışmıyor. Diğer sürücüleri nasıl kurabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Dostlar internet sürücüsü yok diyor. Nasıl çözebiliriz bu sorunu?

Son düzenleme:
Görünmüyor maalesef. Güncellemeleri yapmanız çok önemli. Win11'de güncellemeleri yapmayınca laptop kullanılamıyor. :D

Size direkt indirme linkini attım. Yükleyin, sonda Yandex'lerin tikini kaldırın. PrtSc ile ekran görüntüsünü atın aygıt yöneticisinin. Zaten win update yapınca çoğu şey çalışır. Wifi mi Ethernet mi çalışmıyor?
Herhangi bir PC varsa oradan sürücüleri indirip USB bellek ile laptopa aktarabilirsiniz.

Win10 kurmuştum hocam. Ethernet kablom yok. İnternet bağdaştırıcınız için bir sürücü yükleyin diyor.
Görünmüyor maalesef. Güncellemeleri yapmanız çok önemli. Win11'de güncellemeleri yapmayınca laptop kullanılamıyor. :D

Size direkt indirme linkini attım. Yükleyin, sonda Yandex'lerin tikini kaldırın. PrtSc ile ekran görüntüsünü atın aygıt yöneticisinin. Zaten win update yapınca çoğu şey çalışır. Wifi mi Ethernet mi çalışmıyor?
Herhangi bir PC varsa oradan sürücüleri indirip USB bellek ile laptopa aktarabilirsiniz.
Hocam bu app i nasıl kuracağım pc ye? Ekran görüntüsünu aldım diyelim, nasıl göndereceğim? Touchpad çalışmıyor.

Var hocam. Link gönderebilir misiniz lazim olan sürücünün?
1634980997734-png.1196145

Bana burada yazan şeyler gerekli. Önemli olan MediaTek mi Intel mi yazıyor onu söylemeniz. Ona göre sürücülerin direkt Download linklerini atacağım. Siteye girmenize gerek kalmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı