ASUS TUF FX506LI-HN085 ısınıyor mu?

Arkadaş ASUS'u sevmiyor her yerde dile getiriyor. ASUS TUF Gaming 2021 F15 serisinde ısınma yok ama 2020 serisinde ozellikle a serisinde ısınma problemi var.

ROG al diyorum ASUS'u sevmesem ROG tavsiye etmem, 2020 TUF bütün serileri ısınıyor, 2021 yeni çıktı temkinli olmakta fayda var.
FX serisinde ısınma sorunu yok, sorun a serisinde.

FX'lerde ısınıyor.

ROG al diyorum ASUS'u sevmesem ROG tavsiye etmem, 2020 TUF bütün serileri ısınıyor, 2021 yeni çıktı temkinli olmakta fayda var.

FX'lerde ısınıyor.
Ya hocam nerde görsem Asus Tuf çöp diyorsun hic kullanmamissin sagdan soldan duyduklarinla çöp diyorsun. Herkese, her yere hep yaziyorsun kullan oyle yaz milletin aklini karıştırıyorsun anca...

Ya hocam nerede görsem ASUS TUF çöp diyorsun hiç kullanmamissin sagdan soldan duyduklarinla çöp diyorsun. Herkese, her yere hep yaziyorsun kullan oyle yaz milletin aklini karıştırıyorsun anca...

Yalan söyleme çöp demedim hiçbir zaman, ekran görüntüsü at, ısınıyor diyorum, başkaları da ısınmıyor diyor onlar kullanmış mı? Isınmıyor diyenler aklını karıştırıyor bence.

Yalan söyleme çöp demedim hiçbir zaman, ekran görüntüsü at, ısınıyor diyorum, başkaları da ısınmıyor diyor onlar kullanmış mı? Isınmıyor diyenler aklını karıştırıyor bence.
Evet kullananlar var sordum 80 85 derece stabil diyorlar ama siz super bilgin bey isiniyor diyorsaniz kesinlikle sartsiz ısınıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı