ASUS TUF FX506LI-HN085 nasıldır?

Kardeşim, sen takıntılı mısın, sorunlu musun? Ciddi ciddi soruyorum ha, yani dalga geçme durumu yok. Ne bu kin sende ki? Ne yaptı sana ASUS, ne yaptı sana TUF? Ban yediğimden beri sürekli forumda link topluyorum, o kişilere cevap vereyim diye. Full neredeyse sen varsın. Adamlar kanıtları atıyorlar işte. Neden inanmıyorsun? İnsanı çileden çıkarttın ya. 3 aydır sinirim bozuk. Artık biraz bilgilen, bilgi al. Sadece "TUF ısınma sorunlu alma" diyerek bilgi olmuyor, seninkisi ezber, ezber!

Sana tek diyeceğim şey bu cihazlarda sorun yok, anla artık!

@Venesli hala cevap bekliyorum. Ne zaman vereceksin?

Kardeşim, sen takıntılı mısın, sorunlu musun? Ciddi ciddi soruyorum ha, yani dalga geçme durumu yok. Ne bu kin sende ki? Ne yaptı sana ASUS, ne yaptı sana TUF? Ban yediğimden beri sürekli forumda link topluyorum, o kişilere cevap vereyim diye. Full neredeyse sen varsın. Adamlar kanıtları atıyorlar işte. Neden inanmıyorsun? İnsanı çileden çıkarttın ya. 3 aydır sinirim bozuk. Artık biraz bilgilen, bilgi al. Sadece "TUF ısınma sorunlu alma" diyerek bilgi olmuyor, seninkisi ezber, ezber!

Sana tek diyeceğim şey bu cihazlarda sorun yok, anla artık!
Hocam nasıl sorun yok yukarıda ki kullanan arkadaş 95 derecelerde geziyor diyor? Zamanla bu sıcaklık değerleri zarar verecek hiç olmazsa sürekli macun değişimi gerekecek?

Hocam nasıl sorun yok yukarıda ki kullanan arkadaş 95 derecelerde geziyor diyor? Zamanla bu sıcaklık değerleri zarar verecek hiç olmazsa sürekli macun değişimi gerekecek?
Şu an kullanıyorum ben de 91-95 derecelere sıklıkla çıkıyor Valorant-CS:GO-Insurgency gibi oyunlarda sorun yok ama Sea of Thieves'te 70 fps in üstüne çıkmıyor nedense bir türlü çözebilmiş değilim.

Beyler öncelikle bu arkadaşı raporlarsanız bence tartışmadan daha iyisini yaparsınız. Ben 3050 11.nesil olanı aldım ve çok memnunum. Her şey 9600 e geldi. Şu ana kadar SoT, Fallout 76,Bf1, Deep Rock Galactic ve bunlar gibi oyunlar oynadım. En fazla 86. Ki o zaman pc 6 saat açıktı ve 7 oyun test etmiştim. Şimdi soğutucu aldım. Masaüstünde 44lere düşüyor.

Hocam nasıl sorun yok yukarıdaki kullanan arkadaş 95 derecelerde geziyor diyor? Zamanla bu sıcaklık değerleri zarar verecek hiç olmazsa sürekli macun değişimi gerekecek?

95 derece fazla mı? 95 derece ortalama bir değer, daha yükseği tehlikeli olabilir ancak.

Cihazın linkini atabilir misin?
Diğer markalara göre çok ısınıyor.

Kanıt göster? Hadi kanıt göster inanalım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    50,3 KB · Görüntüleme: 74
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 73
Kanıt göstermek zorunda değilim, sen göster kanıt? 95 derece çok diğer markalar 95 altı çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne saçma sapan konuşuyorsun sen ya? Adam gibi kanıtını göster, yoksa yalan mı söylüyorsun? Ha? Yoksa amacın prim mi?
95 derece ortalama bir değer. Daha üstü tehlikeli. Bu özelliklere değer, zaten fazla bir ısı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı