ASUS TUF FX506LI-HN085 nasıldır?

Açıkçası sorun mu değil mi tam emin değilim araştırıyoruz daha ama içindeki 8 gb ram tek slot olarak çalıştığında 3200 mhz çalışırken aynı değerlerdeki ikinci bir ram ile dual channel yapıldığında 3200'den 2933'e düşüyor hızları. Onun dışında bir olumsuzluk görmedim. İki adet m2 ssd takılabiliyor upgrade imkanı da bulunan bir ürün. Kasa açıldığında garanti dışı kalmıyor bu da önemli bir avantaj.
Teşekkürler, acaba 2. taktığınız RAM 2933 mhz olabilir mi? Yada BIOS'tan mhz hızlarını değiştirmeyi denediniz mi RAM'i ekledikten sonra?

Merhaba.
Başlıkta da belirttiğim gibi ASUS TUF FX506LI-HN085 modelli ASUS Gaming Laptop'un herhangi bir sorunu var mıdır? Kesinlikle tavsiye eder misiniz? Bunun yerine bu fiyat civarında veya altında olan bir ürünü mü tavsiye edersiniz?

Özellikleri:
i5-10300H
GTX 1650 Ti.
1 TB nvm. E 2 SSD.
8 GB RAM.
Ve 144 Hz IPS panel.

i5 10. nesiller çok ısınıyor, kullanıcılardanda çok iyi yorumlar gelmiyor ısınmayla alakalı, başka bir marka model bakmanı öneririm.

i5 10. nesiller çok ısınıyor, kullanıcılardanda çok iyi yorumlar gelmiyor ısınmayla alakalı, başka bir marka model bakmanı öneririm.

Başka bir marka bakmaya gerek yok başka işlemcili bir laptop alması lazım 11. nesil olabilir örneğin. Aynı işlemciye sahip Acer da ısınıyor MSI da ısınıyor.
RTX 3050 ve 1650 Ti arasında çok mu fark var?

144 Hz deneyimini yaşamak istediğim için 144 Hz modeller üzerinden gitmek istiyorum yine de teşekkürler.

Bir kullanıcıdan bunu duymak beni sevindirdi ısınma vesaire herhangi bir problemi var mı? RTX 3050'li model linki var mı ve biraz kullanıcı deneyiminden bahsetme imkanınız var mı? Çok soru sordum biliyorum :)

i5 10300H maalesef çok ısınan bir işlemci fakat Intel ve ASUS bunun sorun olmayacağını söylüyor. Evet 3050 ile 1650 Ti arasında çok fark var DLSS sayesinde.

Başka bir marka bakmaya gerek yok başka işlemcili bir laptop alması lazım 11. nesil olabilir örneğin. Aynı işlemciye sahip Acer da ısınıyor MSI da ısınıyor.

i5 10300H maalesef çok ısınan bir işlemci fakat Intel ve ASUS bunun sorun olmayacağını söylüyor. Evet 3050 ile 1650 Ti arasında çok fark var DLSS sayesinde.
Eğer RTX 3050 ile ona çok yakın bir ekran kartını karşılaştıracak olsak hangi ekran kartı olurdu DLSS performansını dahil etmeden? Teşekkürler cevaplar için.

Gerek var. TUF'lar çok ısınıyor, AMD işlemcilisi bile ısınıyor. TUF'a bulaşmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek var. TUF'lar çok ısınıyor, AMD işlemcilisi bile ısınıyor. TUF'a bulaşmayın.

Hayır ısınmıyor insanları yalan yanlış yönlendirme artık günde 1500 saat TUF kötülüyorsun zaten son mesajlarına girsek görüyoruz herkese yazmışsın TUF alma TUF alma hadi kullanıp sorun yaşasan neyse. Al ısınıyormuymuş?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

I

Hayır ısınmıyor insanları yalan yanlış yönlendirme artık günde 1500 saat TUF kötülüyorsun zaten son mesajlarına girsek görüyoruz herkese yazmışsın TUF alma TUF alma hadi kullanıp sorun yaşasan neyse. Al ısınıyormuymuş?

Isınıyor.

Geri
Yukarı