ASUS TUF FX706LI-HX175 vs FX706LI-HX200

Hocam benim bulduğum Lenovo modelinde 16 GB Ram var. Ve bence bu fiyata alınabilir. R5 4600H İ5 10300H'dan daha iyi bir işlemci.

Eğer hikayeli oyunlar oynuyorsanız bir yerden sonra bu iki laptopta sıkıntı yaratır hocam. Ancak rekabetçi oyunlar oynuyorsanız sizi uzun bir süre götürür ikiside. Eğer ekranın küçüklüğü vs. takıntınız yoksa bence Lenovo alın. İşlemci bakımında daha iyidir, depolama konusunda da çok sorun çekmezsiniz. Bir tane de 8 GB ram alıp takarsanız sizi çok rahat götürür.

Eğer hikayeli oyunlar oynuyorsanız bir yerden sonra bu iki laptopta sıkıntı yaratır hocam. Ancak rekabetçi oyunlar oynuyorsanız sizi uzun bir süre götürür ikiside. Eğer ekranın küçüklüğü vs. takıntınız yoksa bence Lenovo alın. İşlemci bakımında daha iyidir, depolama konusunda da çok sorun çekmezsiniz. Bir tane de 8 GB ram alıp takarsanız sizi çok rahat götürür.
Ne açıdan sıkıntı yaratır hikayeli oyunlar için?

Merhaba. Ben de aylardır hatta günlerdir araştırma yapıyorum kesinlikle tavsiyem ASUS, henüz bugün sipariş verdim. Forumda rastlayınca şimdi Lenovo'ya da baktım ancak kronik sorunları ve hoparlörünün kötü olduğunu yazmışlar, ASUS içinse ben herhangi bir kronik sorun veya eksi sayılabilecek başka bir duruma rastlamadım. Ek olarak ekranı 144 Hz ve 17.3" ayrıca araştırdığım tüm bilgisayarlar içinde F/P olarak açık ara şu an en iyisi ve en sorunsuzuydu.
Merhaba bende günlerdir hatta aylardır araştırma yapıyorum kesinlikle tavsiyem Asus Fx706lı-Hx200, henüz bugün sipariş verdim. Forumda rastlayınca şimdi Lenova'ya da baktım ancak kronik sorunları olduğunu ve hoparlörünün kötü olduğunu yazmışlar yorumlarda. Asus içinse ben herhangi bir kronik sorun veya eksi sayılabilecek başka bir duruma rastlamadım. Ek olarak ekranı 144 hz ve 17.3" ayrıca araştırdığım tüm bilgisayarlar içinde f/p olarak açık ara şu an en iyisi ve en sorunsuzuydu. Merak ettiğiniz başka bir marka veya model varsa sorabilirsiniz, araştırdığım kadarıyla ve kullanan arkadaşlarımın deneyimleri dahilinde elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım.

Geri
Yukarı