ASUS TUF Gaming 15 vs ASUS ROG STRIX G15

Ben 2020 Rog Strix kullanıyorum, malzemesi kaliteli plastik fakat yüzeyi fırçalanmış oldugu için iyi ir hissiyat veriyor.
Anladım. Metal yüzey olsaydı iyi olurdu.
Ben 2020 ROG STRIX kullanıyorum, malzemesi kaliteli plastik fakat yüzeyi fırçalanmış oldugu için iyi ir hissiyat veriyor.

Bilmiyorum şu an daha kararsız kaldım ROG mu alsam MSI mı alsam. Casper Excalibur cihazım vardı mağduriyet yaşadım tüketici haklarına gittim haklı bulundum. Paranın 9.300 lirası oradan gelecek 1800 liralık kredi borcum var o para ile onu kapatacağım. Üstüne kredi çekip bilgisayar almayı düşünüyorum. ROG çok tatlı duruyor ve güzel bilgisayar ancak MSI da R7 5800H ve RX5500M var. Acayip kararsız kaldım.

Son düzenleme:
3 ms yazıyordu da TUF hakkında bir bilginiz var mı?
TUF'da şu panel kullanılıyor:

Fakat gecikme değeri hakkında bir şey bulamadım.

MSI da güzel hangi kasasını düşünüyorsun atarsan kıyaslama yaparız.

Bu ancak ROG'a daha yakınım.

Anladım hocam da ROG almayı düşünüyorum şu an. ROG daha çok hoşuma gitmeye başladı görüntüsü falan.
Arkadaşlar bugün ASUS ROG satın aldım. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Numpad olmayınca acayip derecede klavyede sorun yaşıyotrsunuz şu zamana kadar sürekli numpadli klavye kullananlar için önemli olabilir. Ayrıca bu altında yanan ışıkları nasıl kapatacapımı bir türlü bulamadım. Aynı veya benzer bşlgisayar kullanan varsa bana da söylesin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı