ASUS TUF Gaming 27" VG27BQ vs Dell 27" S2721DGF

Bütçe
3500-4500
Aman hocam 165Hz o monitörler ve cidden pahalı 27inç istiyorsunuz benim dediğim model uzay mekiği gibi çok beğendim ama isterseniz bu var https://www.hepsiburada.com/samsung...siz-kavisli-va-oyuncu-monitor-p-HBV00000N3VEP bu da çok ucuzuma gitti kesinlikle incelemeden almayın.

Siz o modeli söyleyince bunu gördüm. Bu bana uyar gibi de.

@AtakanD. bence acele etmeyin bir sürü kaliteli ve iyi model var çünkü.

Vallahi yoruluyor insan şunu mu alsam bunu mu alsam alıp geçip arkama bakmayasım var. Bir ara laptop bakıyordum Legion 5 Pro beklemekten ciğerim soldu vazgeçtim laptoptan masaüstü bilgisayarıma şans tanıyacağım bir süre daha.

Siz o modeli söyleyince bunu gördüm. Bu bana uyar gibi de.

Vallahi yoruluyor insan şunu mu alsam bunu mu alsam alıp geçip arkama bakmayasım var. Bir ara laptop bakıyordum Legion 5 Pro beklemekten ciğerim soldu vazgeçtim laptoptan masaüstü bilgisayarıma şans tanıyacağım bir süre daha.

Hocam çünkü biliyorsanız Liquid Valorant takımıda bu monitörleri kullanıyor türkiyeyede yeni geldi diye biliyorum

@AtakanD. Ben sizin için bakayım gece isterseniz en F/P olanların linkini bırakayım karar verin, şu an pek müsait değilim o yüzden bakamıyorum.
Özellikle benim için bakmayın hocam kötü hissederim kendimi. Benim acelem yok sadece indirim varken hemen hesabı kapatsam mı diye düşünüyorum yine indirime girer.
Hocam çünkü biliyorsanız Liquid Valorant takımıda bu monitörleri kullanıyor türkiyeyede yeni geldi diye biliyorum
Bilgim yoktu ama Dell çok beğendiğim bir marka. Tasarımları da güzel.

Özellikle benim için bakmayın hocam kötü hissederim kendimi. Benim acelem yok sadece indirim varken hemen hesabı kapatsam mı diye düşünüyorum yine indirime girer.

Bilgim yoktu ama Dell çok beğendiğim bir marka. Tasarımları da güzel.

Bence de güzel eğer alırsanız deneyimlerinizi paylaşın

Hiçbirini önermem.
Harika bir siyah tek düzeliği ve renk gamutu. Karanlık oda performansı ve renk açısından bütçedeki en iyi monitör.

Aydınlık ortamlarda film izlemeyi seviyorsanız bunu da öneririm. LG 27GL850-B ile aynı paneli kullanıyor (tabii ki LG önde), %98 DCI P3 ve 10 bit. Ancak siyah tek düzeliğin panele mi yoksa monitöre mi bağlı olduğunu anlamış değilim. Bu nedenle aydınlık ortamlar için ideal.

Hiçbirini önermem.
Harika bir siyah tek düzeliği ve renk gamutu. Karanlık oda performansı ve renk açısından bütçedeki en iyi monitör.

Aydınlık ortamlarda film izlemeyi seviyorsanız bunu da öneririm. LG 27GL850-B ile aynı paneli kullanıyor (tabii ki LG önde), %98 DCI P3 ve 10 bit. Ancak siyah tek düzeliğin panele mi yoksa monitöre mi bağlı olduğunu anlamış değilim. Bu nedenle aydınlık ortamlar için ideal.
Hiçbirini önermeme sebebiniz tam olarak nedir? Dell marka monitör oldukça övülüyor. Diğer önerileriniz için teşekkür ederim onları da dikkate alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı