ASUS TUF Gaming A15 FA506ICB-HN105 oyunlarda 120 FPS veriyor

Bunu NVIDIA Control panelinden mi yapacağım.
Evet. Şuanki cihazımda yeni nesil bir kartım olmadığından açıp karşılaştırıp tarif edemiyorum fakat NVIDIA denetim masasından 3D ayarları oradan da 3D ayalarının yönetilmesi kısmında program ayarları sekmesinden sorun yaşadığınız oyunu listeden bularak, listede yoksa ekle diyip kendiniz ekleyerek alt taraftan kendinize özel ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Unutmuşum, V-Sync açıksa kapatın, ardından ayarlara girip ekran yenileme hızını en yüksek değere çekin.

Şöyle de bir video buldum, olmazsa bakın isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet. Şu anki cihazımda yeni nesil bir kartım olmadığından açıp karşılaştırıp tarif edemiyorum fakat NVIDIA Denetim Masası'ndan 3D ayarları oradan da 3D ayalarının yönetilmesi kısmında program ayarları sekmesinden sorun yaşadığınız oyunu listeden bularak, listede yoksa ekle deyip kendiniz ekleyerek alt taraftan kendinize özel ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Unutmuşum, V-Sync açıksa kapatın, ardından ayarlara girip ekran yenileme hızını en yüksek değere çekin.

Şöyle de bir video buldum, olmazsa bakın isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deneyip haber vereceğim teşekkür ederim vakit ayırdığın için.

Geri
Yukarı