ASUS TUF Gaming A15 FA507nv IPS GLOW var

Cannibal39

Femtopat
Daha fazla  
Hayırlı akşamlar. Salı günü ASUS TUF Gaming A15 FA507nv modelini aldım. Ölü piksel yok cihazdan memnunum ancak IPS glow çıktı. Karanlık ortamda farklı açılardan baktığımda gözükmüyor. Tam karşıma aldığım zaman belli oluyor. Bu modeli kullanıp benzer sorunu yaşayan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim, saygılarımla.

Forumda o kadar alan kişi var bu sorunu ben ve bir arkadaş hariç yaşayan yok sanırım :)

Son düzenleme:
Ben 30kdan Farklı bir firmadan almıştım onu iade ettim 27.600'den Hepsiburada'dan aldım. Bunda şansıma çok daha az çıktı hem de 2.400 cepte kaldı. Hala var ama az sadece alt tarafta IPS panellerin genelinde var sanırım bende hiç yok diyen görmedim. Ancak ürün sıcak çalışıyor oda bir gerçek. Gerçi diğer laptoplar ne kadar sıcak oluyor bilmiyorum ben buna yorum yapabiliyorum sadece

Ben 30kdan Farklı bir firmadan almıştım onu iade ettim 27.600'den Hepsiburada'dan aldım. Bunda şansıma çok daha az çıktı hem de 2.400 cepte kaldı. Hala var ama az sadece alt tarafta IPS panellerin genelinde var sanırım bende hiç yok diyen görmedim. Ancak ürün sıcak çalışıyor oda bir gerçek. Gerçi diğer laptoplar ne kadar sıcak oluyor bilmiyorum ben buna yorum yapabiliyorum sadece
Hocam sizin fps değerleriniz ney

Geri
Yukarı