ASUS TUF Gaming A15 FA507rm HN082 ve A15 FA507rm HN096 arasındaki farklar nelerdir?

Bütçe
25000

Migi

Decapat
ASUS TUF Gaming A15 FA507rm HN082 ve ASUS TUF Gaming A15 FA507rm HN096 özellikleri arasında epeyden sadece GPU çekirdek hızı arasında bir fark görebildim Asus TUF Gaming A15 FA507RM-HN082 - Asus TUF Gaming A15 FA507RM-HN096 Karşılaştırması - Epey zira epey sitesinde yazmasa da ekran kartı watt değeleri eşit acaba birinin kasası plastik birinin kasası metal mi bilgisi olan var mıdır? Ayrıca fiyat farkı da bariz HN096 olan daha yüksek. Bu fiyata daha iyi laptop önerisi olanlar da yazabilirse sevinirim.

Son düzenleme:

Airlemur89765

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Konya, Selçuklu
Monster tarafına kaymak istemiyorum ve bu Asus'un watt değeri gayet iyi senin attığın modeli de düşündüm ancak fps şuan en önemli etken benim için.

Ancak kalitesiz. Bunu 3 yıl kullanırsınız sorun çıkartır belki. Ki bunu da bilemeyiz aslında. Yeni çıkmış bir cihaz.

Yeni çıkmış cihaz önermem. Ben almayı denedim bir kere ve hayatımdaki en büyük pişmanlıklarımdan birini yaşadım. Herkes alsın. Sıkıntısı ortaya çıksın o zaman alınmalı.

FPS'i fazla alırsınız ancak ısınma ile bu iş çekilmez hale gelir. Ani FPS düşmeleri oluşabilir.

Bu sebeplerden dolayı önermem Asus'u.

Yukarı