ASUS TUF Gaming A15 için RAM tavsiyesi

Azer Aliyev

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Teamgroup Elite 8x2 almıştım anakartla uyumlu çalışmadı bir tanesi aldıktan 5 gün sonra bozuldu. Diğer modüller idare ediyorum. Sizce hangi RAM daha iyi olur. Crucial nasıldır? İndirimde şu anda 72 dolardan 58 dolara düşmüş Amazon'da. Ne önerirsiniz?

CPU-Z ile Memory ve SPD sekmelerini paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Dosya Ekleri

• RAM.PNG
    RAM.PNG
    79,2 KB · Görüntüleme: 34
  • RAM 2.PNG
    RAM 2.PNG
    107,8 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır hocam. Mevcut olan RAM 3200 MHz CL 22 Micron çip. Crucial RAM de alabilirsiniz. Crucial RAM'ler de Micron çip kullanıyor. Değerleri uygun olsun yeterlidir.

Tamamdır hocam. Mevcut olan RAM 3200 MHz CL 22 Micron çip. Crucial RAM de alabilirsiniz. Crucial RAM'ler de Micron çip kullanıyor. Değerleri uygun olsun yeterlidir.

Tek modül mü alayım çift modül mü? Teamgroup'la Crucial uyumlu çalışır mı? Bir tanesi bozulduğu için diğeri de bozulur diye korkuyorum. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek modül mü alayım çift modül mü? Teamgroup'la Crucial uyumlu çalışır mı? Bir tanesi bozulduğu için diğeri de bozulur diye korkuyorum. Ne önerirsiniz?
Çalışmaz diye bir şey yok. Genelde sıkıntı olmuyor. İsterseniz satıp iki tane de alabilirsiniz. Böyle daha garanti olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı