ASUS TUF Gaming A15 için soğutucu önerisi

Berawst

Centipat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming A15 bir laptopum var. Buna laptop altlarına koyulan soğutucu fan koysam ısınma azalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısın ben laptopa soğutucu aldım sadece fan da açıklık var soğutucu fazla işe yaramıyor.
Ama ASUS laptopa en az iki fanlı bir soğutucu alabilirsin.
Evet hocam fanların masa üstünde durmaktan nefes alması zorlaşıyor asıl rahatlatan o, soğutucu da bi nebze serinletiyordur belki, bana da lazım böyle bir şey ne marka önerirsiniz?

Evet hocam fanların masaüstünde durmaktan nefes alması zorlaşıyor asıl rahatlatan O, soğutucu da bir nebze serinletiyordur belki, bana da lazım böyle bir şey ne marka önerirsiniz?

Marka öneremem ama pahalı olmasına gerek yok enaz iki fanlı ortalama bir soğutucu işini görür.

ASUS TUF Gaming A15 bir bilgar.

Hava kanalları açık şekilde yükseltirseniz laptopu bir nebze rahatlar hocam evet.

Hocam şimdi bu dediğiniz fan laptop içine takılan değil değil mi ben çünkü laptopum altına koyan 4 veya 2 canlı bir sogutucu.

Laptop içine takılmıyor altına koyuyorsunuz.

Peki normalde oyunlarda 80-90'a gelen derece kaç olur bu soğutucu ile.

ASUS TUF Gaming A15 bir bilgar.

Hocam şimdi bu dediğiniz fan laptop içine takılan değil değil mi ben çünkü laptopum altına koyan 4 veya 2 canlı bir sogutucu.

Peki normalde oyunlarda 80-90'a gelen derece kaç olur bu soğutucu ile.

Hiçbir fikrim yok. Ama Max 5-6 derece fark eder. Oda laptopu yükselttiğinden dolayı. Eğer laptopu alıp biraz yukarı doğru kaldırmayı başarabilirseniz neredeyse aynı etkiyi alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı