ASUS TUF Gaming B550 PLUS alınır mı?

Buraktas95

Hectopat
Daha fazla  
G.Skill Ripsaw (8x2) 3200MHz RAM.
Zalman TXII 700 Watt Güç Kaynağı.
Ryzen 5 3600 işlemci.
Arctic frezer Duo kule tipi soğutucu.
MSI 3070 Ekran Kartı.
darkFlash Aquarius Mesh Kasa.

Bunlarla uyumlu mu?
ASUS TUF Gaming B550-PLUS alacağım 1400 TL'ye. Parasına değer mi? Sistemimle performans gösterir mi? Şimdiden teşekkür ederim. İleride güç kaynağını arttırıp Ryzen 7 5800X işlemci alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır fakat o ileride alacağınız işlemciyle birlikte soğutma yetmeyebilir.
Soğutucuyu mu değiştirmem gerekir
Anakart uyumlu güzel bir anakart fakat Arctic Duo yerine ID Cooling SE 224 XT veya SE 234 tavsiye ederim.
Anakartlık sıkıntı olmaz demi ileride gerisini değiştiririm. Anakartı tekrar değiştirmek istemiyorum
Anakart uyumlu güzel bir anakart fakat Arctic Duo yerine ID Cooling SE 224 XT veya SE 234 tavsiye ederim.
Anakartlık sıkıntı olmaz demi ileride gerisini değiştiririm. Anakartı tekrar değiştirmek istemiyorum

Herhangi bir sorun olmaz Ryzen 9 lara kadar desteği var o anakartın ramlerinle de uyumlu. Soğutucu olarak Arctic Duo'ya o parayı vereceğine ID Cooling SE 234 almanı tavsiye ederim. Veya daha fazla verebilirsen 240 lık bir sıvı soğutma olabilir ama sıvı soğutma konusunda pek bilgim yok onun için tavsiye veremeyeceğim.

G.Skill Ripsaw (8x2) 3200MHz RAM.
Zalman TXII 700 Watt Güç Kaynağı.
Ryzen 5 3600 işlemci.
Arctic frezer Duo kule tipi soğutucu.
MSI 3070 Ekran Kartı.
darkFlash Aquarius Mesh Kasa.

Bunlarla uyumlu mu?
ASUS TUF Gaming B550-PLUS alacağım 1400 TL'ye. Parasına değer mi? Sistemimle performans gösterir mi? Şimdiden teşekkür ederim. İleride güç kaynağını arttırıp Ryzen 7 5800X işlemci alacağım.
Sistem güzel, daha iyi bir kasa alınabilir. Mesela şu indirimle şu kasa kaçırılmaz. (Arkaya 1 tane fan ekleyerek.)

Yeni konular

Geri
Yukarı