ASUS TUF Gaming F15 farklı RAM uyumlu olur mu?

Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımın RAM'i 2933 MHz CL21 DDR4 1.2v SO-DIMM Samsung model fakat aynı modeli Türkiye'de ben bulamadım yurt dışından da getirtmek istemiyorum CL 22 MHz olarak 3000 kullansam ve modeli Samsung olmasa bir sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU-Z ile Memory ve SPD sekmelerini paylaşırsanız yardımcı olabiliriz. Büyük ihtimalle 3200 MHz CL 22 olabilir. Çalışma hızı değişiklik gösterebilir.

CPU-Z ile Memory ve SPD sekmelerini paylaşırsanız yardımcı olabiliriz. Büyük ihtimalle 3200 MHz CL 22 olabilir. Çalışma hızı değişiklik gösterebilir.

Bilgisayar henüz elime geçmedi kargoda şu anda elime geçince buraya atacağım SS'leri teşekkürler şimdiden.

Tamamdır hocam. Hayırlı olsun.

1624377928499.png

1624377961260.png

Tekrardan hayırlı olsun. Samsung DDR4 3200 MHz CL 22 RAM var. N11 üzerindeki satıcıya sorabilirsiniz. Garanti süresini net olarak söyleyebilir.
Alternatif olarak da Bigboy RAM'ler Samsung çip kullanıyor ve ömür boyu garantisi var.

Tekrardan hayırlı olsun. Samsung DDR4 3200 MHz CL 22 RAM var. N11 üzerindeki satıcıya sorabilirsiniz. Garanti süresini net olarak söyleyebilir.
Alternatif olarak da Bigboy RAM'ler Samsung çip kullanıyor ve ömür boyu garantisi var.

Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı