Çözüldü ASUS TUF Gaming F15 FX506 lh laptopta mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Size o kadar açıklamasını yaptım.
Sürücüye kadar attım, neden gidip başka konu açtınız?

Hem de MediaTek sürücünüzle alakalı.
@Dark FEAR

Dediklerimi yapmayıp sorun çözülmediği için gidip başka konu açıyorsunuz.

Ya konunuza iyice bakın ya da benden yardım istemeyin.

Yardım etmek için zaman ayırdım ve konunuza baktım.
İyi niyetimi suistimal ediyorsunuz.

İyi günler Dark FEAR, bu yazıda sahip olduğunuz aynı problemim var. Dizüstü bilgisayar modeli sizinkiyle aynı, Asus Tuf Gaming F15. Aynı mavi ekranları "Whea Düzeltilemez Hata" hatasıyla alıyorum. Bu soruna neyin neden olduğunu bulabildiniz mi? Bana herhangi bir şekilde yardım edebilir misin?
Şimdiden teşekkürler, İspanya'dan herkese selamlar.

İyi günler Dark FEAR, bu yazıda sahip olduğunuz aynı problemim var. Dizüstü bilgisayar modeli sizinkiyle aynı, Asus Tuf Gaming F15. Aynı mavi ekranları "Whea Düzeltilemez Hata" hatasıyla alıyorum. Bu soruna neyin neden olduğunu bulabildiniz mi? Bana herhangi bir şekilde yardım edebilir misin?
Kendi konunuzu açınız.

Hata muhtemelen Chipset sürücüsü ile alakalı, ama yine de dosyaları görmem gerek. Bu yüzden kendi konunuzu açın.
Kategori başındaki turuncu link Minidump rehberidir.

İyi günler Dark FEAR, bu yazıda sahip olduğunuz aynı problemim var. Dizüstü bilgisayar modeli sizinkiyle aynı, ASUS TUF Gaming F15. Aynı mavi ekranları "Whea Düzeltilemez Hata" hatasıyla alıyorum. Bu soruna neyin neden olduğunu bulabildiniz mi? Bana herhangi bir şekilde yardım edebilir misin?

Merhaba Dani1992, maalesef sorunu çözemedim. Tek bildiğim şey Wi-Fi kartının mavi ekrana sebep olduğu. Wi-Fi kartının sürücüsü güncel olmasına rağmen hala bu sorun devam ediyor. :(

İyi günler Dark fear, bu yazıda sahip olduğunuz aynı problemim var. Dizüstü bilgisayar modeli sizinkiyle aynı, ASUS TUF Gaming F15. aynı mavi ekranları "whea düzeltilemez hata" hatasıyla alıyorum. Bu soruna neyin neden olduğunu bulabildiniz mi? Bana herhangi bir şekilde yardım edebilir misin?

PC'yi servise gönderdim, 5 gün önce geldi ama bugün yine aynı hatayı almaya başladım.😡

Geri
Yukarı