ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN011t nasıldır?

tahaklkt

Hectopat
Yer
EFI/Clover/ACPI/Patched/DSDT.aml
Sizin dediğiniz şey ekran kartını kullanmayıp işlemcisindeki dahili ekran kartını kullanmasından dolayı gerçekleşiyor. Sanırım ondan bahsetiyorsunuz siz.

Hayır. 130 mesajım var herhalde öyle bir bilgisizlik hata yapmam. Throttle işlemci çok ısınıyor ve frekans düşürüyor. Darboğaz da yapıyor diyebiliriz bir nevi.

KS
KS
D

Destek Lazım

Centipat
Hayır. 130 mesajım var herhalde öyle bir bilgisizlik hata yapmam. Throttle işlemci çok ısınıyor ve frekans düşürüyor. Darboğaz da yapıyor diyebiliriz bir nevi.

Anladım lakin az önce bu forumdan konuştuğum birisi bana öyle bir şey yapmadığını onda da bu PC'den olduğunu söyledi artık alınca öğreneceğiz bakalım duruma göre ayrıca Valorant optimizasyon sorunlu bir oyun o şekilde almanız normaldir diye düşünmekteyim ama bilgi ve uyarınız için teşekkürler.

tahaklkt

Hectopat
Yer
EFI/Clover/ACPI/Patched/DSDT.aml
Anladım lakin az önce bu forumdan konuştuğum birisi bana öyle bir şey yapmadığını onda da bu PC'den olduğunu söyledi artık alınca öğreneceğiz bakalım duruma göre ayrıca Valorant optimizasyon sorunlu bir oyun o şekilde almanız normaldir diye düşünmekteyim ama bilgi ve uyarınız için teşekkürler.

Tamamdır hocam olmadı iade edersiniz en kötü o da servisten rapor alarak satıcıya göndermeniz dahilinde mümkündür. Hayırlı geceler.

KS
KS
D

Destek Lazım

Centipat
Tamamdır hocam olmadı iade edersiniz en kötü o da servisten rapor alarak satıcıya göndermeniz dahilinde mümkündür. Hayırlı geceler.

Teşekkür ederim tekrar. Biraz araştırma yaptım o sorunun RAM'den kaynaklandığını 8 GB daha RAM taktırırsam sorunun çözüleceğini öğrendim bayağı bir forumda paylaşılmış ve çözüme ulaşılmış.

Yukarı