ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN011t nasıldır?

Bu laptopu aldım 10699TL'ye sonrasında da 8 GB RAM takacağım. Sizce nasıl?

Hocam bende de FX506HE-HN059 vardı 3050 Ti 16 RAM i7 11800h throttle oluyordu iade edip muxable olanlara bakmanızı tavsiye ederim.

Tam olarak demek istediğini anlayamadım.

Model yukarıda belirttim i7 11800h RTX 3050 Ti 16 GB RAM vardı işlemci throttle oluyor almayın başkalarına bakmanızı tavsiye ederim örneğin Valorant'ta 100 FPS alıyorum 230 240 almam lazımken.

Sizin dediğiniz şey ekran kartını kullanmayıp işlemcisindeki dahili ekran kartını kullanmasından dolayı gerçekleşiyor. Sanırım ondan bahsetiyorsunuz siz.

Hayır. 130 mesajım var herhalde öyle bir bilgisizlik hata yapmam. Throttle işlemci çok ısınıyor ve frekans düşürüyor. Darboğaz da yapıyor diyebiliriz bir nevi.

Hayır. 130 mesajım var herhalde öyle bir bilgisizlik hata yapmam. Throttle işlemci çok ısınıyor ve frekans düşürüyor. Darboğaz da yapıyor diyebiliriz bir nevi.

Anladım lakin az önce bu forumdan konuştuğum birisi bana öyle bir şey yapmadığını onda da bu PC'den olduğunu söyledi artık alınca öğreneceğiz bakalım duruma göre ayrıca Valorant optimizasyon sorunlu bir oyun o şekilde almanız normaldir diye düşünmekteyim ama bilgi ve uyarınız için teşekkürler.

Anladım lakin az önce bu forumdan konuştuğum birisi bana öyle bir şey yapmadığını onda da bu PC'den olduğunu söyledi artık alınca öğreneceğiz bakalım duruma göre ayrıca Valorant optimizasyon sorunlu bir oyun o şekilde almanız normaldir diye düşünmekteyim ama bilgi ve uyarınız için teşekkürler.

Tamamdır hocam olmadı iade edersiniz en kötü o da servisten rapor alarak satıcıya göndermeniz dahilinde mümkündür. Hayırlı geceler.

Tamamdır hocam olmadı iade edersiniz en kötü o da servisten rapor alarak satıcıya göndermeniz dahilinde mümkündür. Hayırlı geceler.

Teşekkür ederim tekrar. Biraz araştırma yaptım o sorunun RAM'den kaynaklandığını 8 GB daha RAM taktırırsam sorunun çözüleceğini öğrendim bayağı bir forumda paylaşılmış ve çözüme ulaşılmış.

Geri
Yukarı