ASUS TUF Gaming F15 FX506HM-HN114 nasıldır?

Hepsi güncel ama sanırım tekrar Windows kurulum yapacağım. Normalden fark olaral Samsung 980 Pro SSD ve 16+16 GB RAM eklemiştim. Şarja takınca hiç sorun yok çok akıcı. Oyunlar falan muhteşem şarjdan çekince 10 yıllık laptopumdan daha çok kasılır bir duruma geliyor.

Hocam genelde performans modlari batarya şarjdayken aktif oluyordur. Pildeyken internet ve ufak uygulamalar için uygun oluyor. Ekran kartı sonuçta yuksek watt cekiyor😅

Hocam genelde performans modlari batarya şarjdayken aktif oluyordur. Pildeyken internet ve ufak uygulamalar için uygun oluyor. Ekran kartı sonuçta yuksek watt cekiyor😅

Şimdi ben bataryada tutup da oyun açsam eyvallah 😄 zaten ekran kartını tasarrufa alıyor ama benim sorunum klasör açarken ve bir fotoğraf açarken bile kaç saniye bekletmesi, kasılarak yükleniyor konuma geçmesi, YouTube'da müzik açınca 10 saniyede 1 anlık duraklayıp devam etmesi şeklinde oluşuyor. 😁😄

Nerdeyse 2 haftadır kullanıyorum daha bu bahsetiğiniz sorunları yaşamadım şans biraz da demekki w11 proda kulanıyorum çünkü w11 sorunlarını daha iyi güncelliyor iyi bir duruma geldi.

Bu model biraz şansı işi anlaşılan biraz daha araştırdım sorun yaşayanı var yaşamayanı var eğer sorun yoksa güzel bir laptop aslında ama işte diğer türlü sıkıntı oluyor

Hocam nereden alıştınız. Hepsiburada mi aldınız çünkü satıcı Hepsiburada değilse genelde farklı saticilarda bu tarz sorunlar çıkıyor. Adamlar Samsung 980 Pro'un bile sahtesini Magician yutturuyorlar belki farklı bileşen eklemeli laptopa denk gelmiş olabilirsiniz. 😅

Hocam nereden alıştınız. Hepsiburada mi aldınız çünkü satıcı Hepsiburada değilse genelde farklı saticilarda bu tarz sorunlar çıkıyor. Adamlar Samsung 980 Pro'un bile sahtesini Magician yutturuyorlar belki farklı bileşen eklemeli laptopa denk gelmiş olabilirsiniz. 😅

980 Pro'yu laptopu almadan tahminen 1 sene öncesinde indirim yakalayıp Trendyol'un kendi mağazasından almıştım. Laptopu da aldığmda RAM eklemesi yaparken taktım açar açmaz zaten Magician SSD'yi tanıyıp Firmware güncellemesi yaptı sahte olabileceğini sanmıyorum, yani umarım öyle değildir. şu anda yazdığı değerleri hemen hemen veriyor 6840 okuma 4940 yazma gibi 😄 ama şarjda kullanırken bu değerler azalıyor tabii

Bende aynı cihazı satın aldım. Herhangi bir sorunu yok ama lolde full ayarlarda ilk başta 120-140 arası fps alıyorum. Belli bir süre oynadıktan sonra fps 65 lere düşüyor sizde de öyle mi ?

Model tek slot 16 gb ramlisi

Yeni konular

Geri
Yukarı