ASUS TUF Gaming F15 FX506LI-HN077 Gaming laptop sürücüleri nereden indirilir?

Heyotakire

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yağcı
Selam ASUS'un F15 FX506LI-HN077 laptopu var elimde ASUS'un internet sitesine girip indirmeye çalıştım güncel driverleri ama bu modeli bulamadım. ROG modelinin driverleri görünüyor driverleri nasıl bulacağım?

Girdikten sonra "Please select your CPU or BIOS model name" yerinden FX506LI olanı seçin ve daha sonra sürücüleri indirin.

Girdikten sonra "please select your CPU or BIOS model name" yerinden FX506LI olanı seçin ve daha sonra sürücüleri indirin.

Teşekkür ederim hazır konu açıkken bir şey sormak istiyorum ben Turbo Boost'u kapattım Valorant'ta 120 FPS 90 derece alırken şimdi 80-100 FPS arasına düştü ama sıcaklık 65 derece ye düştü sizce iyi yapmış mıyım?

Girdikten sonra "please select your CPU or BIOS model name" yerinden FX506LI olanı seçin ve daha sonra sürücüleri indirin.

İnen şey yine ROG olarak gözüküyor benim laptop ROG modeli değil TUF modeli yine de indireyim mi?

Dosya Ekleri

• ROG.png
    ROG.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 15
Teşekkür ederim hazır konu açıkken bir şey sormak istiyorum ben Turbo Boost'u kapattım Valorant'ta 120 FPS 90 derece alırken şimdi 80-100 FPS arasına düştü ama sıcaklık 65 derece ye düştü sizce iyi yapmış mıyım?

İnen şey yine ROG olarak gözüküyor benim laptop ROG modeli değil TUF modeli yine de indireyim mi?

Yani kendi sitesi ve sizin model sürücülerine ait link. Son durum nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı