ASUS TUF Gaming F15 FX506LU-HN225 nasıldır?

sabri 63

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben benı 3 4 yıl boyunca ıdare edecek bilgisayar alacaktım. Malım bu mınıng çıktı normalde RTX 2060 Super +1080p monitör 10500 TL idi şu an bilgisayar yok. Karaborsada da çok pahalı ben de laptop almayı dusunmeye başladım.

Bu nasıl benı ne kadar boyunca göturur? RTX 2060 Super kadar olmasa da benı tatmın eder mi? Lisedeyım de ödev falan var olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Daha demin fark ettim bunu güvenilir mi alınır mi fikrim yok ama 24 ay garantiyle çok cazip geldi.

İşlemci olarak bir tık AMD'ye göre ısınma olur diyenler olacaktır ama soğutma sistemi ASUS tarafında iyi diye biliyorum bence fiyatı da uygun tercih edilebilir. @The G.O.A.T arkadaşımın dediğini de yabana atmamak lazım.

Daha demin fark ettim bunu güvenilir mi alınır mi fikrim yok ama 24 ay garantiyle çok cazip geldi.
banada öyle geldi
Özelliklerine göre iyi bir bilgisayar. 3 senesi var hocam. https://www.hepsiburada.com/acer-ni...bilir-bilgisayar-nh-q7pey-001-p-HBV00000VHU8U şuna da bakabilirsiniz. 8 GB RAM eklemek yerine bunu alın. 16 GB RAM şart şu an.
acer iyimidir acaba ısınma sorunu veya darbogaz yaparmı

Yeni konular

Geri
Yukarı