ASUS TUF Gaming F15 FX506LU-HN225 RAM tavsiyesi

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    71,5 KB · Görüntüleme: 77
  • spd.png
    spd.png
    93,8 KB · Görüntüleme: 70
Aynı laptopu almayı düşünüyorum da sıcaklık dereceleriniz nedir?
Sıcaklık değerlerinden şu an için memnunum. Şu an için sadece The Witcher 3 ve Valorant oynayabildim cpu falan 70 derecenin üstüne çok nadir çıkıyor. Sadece Valorant'ı çok uzun süre oynadığımda birazcık ısınıyor. Ama ısınma problemi pek yok. A15 modelinde varmış. Bendeki F15 modeli. Armoury Crate üzerinden fanı ayarlayabiliyorum. Oyun oynarken performans moduna alıyorum video film izlerken falan sessiz modda kullanıyorum. Alacaksanız trendyolda indirimler oluyor bazen. Ben buradan aldım.

Sıcaklık değerlerinden şu an için memnunum. Şu an için sadece The Witcher 3 ve Valorant oynayabildim cpu falan 70 derecenin üstüne çok nadir çıkıyor. Sadece Valorant'ı çok uzun süre oynadığımda birazcık ısınıyor. Ama ısınma problemi pek yok. A15 modelinde varmış. Bendeki F15 modeli. Armoury Crate üzerinden fanı ayarlayabiliyorum. Oyun oynarken performans moduna alıyorum video film izlerken falan sessiz modda kullanıyorum. Alacaksanız trendyolda indirimler oluyor bazen. Ben buradan aldım.
Merhaba hortlatıyorum ama bende bugün aldım bu laptopu. Geldikten 1 2 hafta sonra RAM takmak istiyorum. Taktınız mı siz acaba ?

Merhaba hortlatıyorum ama bende bugün aldım bu laptopu. Geldikten 1 2 hafta sonra RAM takmak istiyorum. Taktınız mı siz acaba ?
Evet taktım. Aldığım ürünün linkini aşağıya bırakıyorum.(bu arada ben aldığımda satıcı Elmacık adında bir mağazaydı şu an VPBilişim imiş)
Ben 460 tl ye almıştım şu an uçmuş fiyat.
Biraz geç oldu özür dilerim. Şu rami buldum 40 tl daha ucuz. Laptopumla uyumlu mudur? İncehesaptan alışveriş yapmamıştım daha önce sizce güvenilir midir?
Bu ram sodimm değil almayın laptoplar için değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı