Asus TUF Gaming F15 sorun çıkartır mı?

Güncel fiyatara bakıldığında bu fiyat ortalama bir fiyat gibi geliyor. Onun dışında bilgisayarı hor kullanmadığın sürece hiçbir sıkıntı çıkarmaz :)

Çıkartır, çok ısınıyor daha az ısınan bir şeyler bak bence.
Aslında alalı birkaç gün oldu sadece yaşayacaklarımı görmek istedim ama belki merak eden olur yada satın almak isteyen olur RAGE 2 oynuyordum 15 dakika sonra fan turbo olmasına rağmen 90 derece ısı verdi belki de arkada hem başka bir oyunun güncellemesi hem de Youtube de şarkı açık diyedir onu bilemiyorum ama alacaksanız TUF serisi almayın pişman oldum.

Aslında alalı birkaç gün oldu sadece yaşayacaklarımı görmek istedim ama belki merak eden olur yada satın almak isteyen olur RAGE 2 oynuyordum 15 dakika sonra fan turbo olmasına rağmen 90 derece ısı verdi belki de arkada hem başka bir oyunun güncellemesi hem de Youtube de şarkı açık diyedir onu bilemiyorum ama alacaksanız TUF serisi almayın pişman oldum.
Aldığın seri 2020 model. Elli kere yazdık burada 2020 modellerde ısınma oluyor 2021'lerde düzeldi diye. Biraz araştırsaydın bu hataya düşmezdin. Ayrıca ısınma sorununuz laptop'un altını kapatıyor olmanızdan da kaynaklanıyor olabilir.

Laptop un altı hava alacak şekilde biçimlendirir. Soğutucu kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun odaklı laptop modellerinde ısı düzeyi 90 dan fazla olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı