ASUS TUF Gaming F15 vs. MSI GP65 Leopard vs. Lenovo Legion 5

Arkadaşlar Legion'u beklemeyin bekleye bekleye ağaç eder sizi Lenovo:D. ASUS veya MSI'dan güzel bir model yakaladınızmı alın geçin.

Hocam şu 16.200 olan ASUS'un ekranı bir netlik kazansa onu alıp geçeceğim cidden. Alıp 5 sene hiçbir sıkıntı yaşatmasın diye diye bütçeyi 10'lardan 16'ya kadar çıkardım. Hala Webcam'siz, muxsuz, tek kanal RAM olmasını bile sallamasam da kötü ekran sorunu da eklenince yine içime sinmedi. Bu bütçede bu kadar eksiği de olmasın istiyor insan alırken.

Hocam şu 16.200 olan ASUS'un ekranı bir netlik kazansa onu alıp geçeceğim cidden. Alıp 5 sene hiçbir sıkıntı yaşatmasın diye diye bütçeyi 10'lardan 16'ya kadar çıkardım. Hala Webcam'siz, muxsuz, tek kanal RAM olmasını bile sallamasam da kötü ekran sorunu da eklenince yine içime sinmedi. Bu bütçede bu kadar eksiği de olmasın istiyor insan alırken.

Hocam laptopu alın isterseniz, beğenmezseniz iade edersiniz. Satıcı Hepsiburada zaten, sorun çıkarmazlar.

Hocam laptopu alın isterseniz, beğenmezseniz iade edersiniz. Satıcı Hepsiburada zaten, sorun çıkarmazlar.
Hocam kutuyu açıp kullanınca iade almıyormuş çoğu satıcı sanırım. Hepsiburada öyle yapmaz mı emin misiniz ?
Omen'lerin işlemcisi ısınıyor.
Birkaç ayar yapıp halletmişler o sıkıntıyı, yukarıda ilgili başlığı paylaştım hocam. Bence 16GB ram olan modeli alınabilir 13k'ya 1660ti ya da 3050ti almaktansa.

Hocam kutuyu açıp kullanınca iade almıyormuş çoğu satıcı sanırım. Hepsiburada öyle yapmaz mı emin misiniz?

Birkaç ayar yapıp halletmişler o sıkıntıyı, yukarıda ilgili başlığı paylaştım hocam. Bence 16 GB RAM olan modeli alınabilir 13K'ya 1660 Ti'ya da 3050 Ti almaktansa.

Koşulsuz şartsız iade almaları lazım diye biliyorum.

GP65 hocam. 3050 Ti 4 GB VRAM'den dolayı zayıf. Legion ise malzeme açısından GP65'ten daha zayıf kalmakta. Legion ise mux switch sayesinde avantajlı. Ben kaliteyi tercih ettiğimden Gp65 derim ancak sizin fikriniz değişebilir.
Eki Görüntüle 1135336
Eki Görüntüle 1135338
hocam bir şey daha sormak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla 3050ti dlss ile 1660ti fps olarak geçiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu konuda bir fikir verebilir misiniz rica etsem.

Hocam bir şey daha sormak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla 3050 Ti DLSS ile 1660 Ti FPS olarak geçiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu konuda bir fikir verebilir misiniz rica etsem.

DLSS artık bir artı değil bence, FSR çok hızlı yaygınlaşıyor ve daha performanslı. Ayrıca istediğiniz kadar DLSS açsanızda 4 GB VRAM'den kurtuluş yok hocam.

1628797297860.png

Yeni konular

Geri
Yukarı