ASUS TUF Gaming FX 506 sistem düşük FPS

Yurkemi

Centipat
Daha fazla  
i7 10870h, 8 GB RAM, 512 GB SSD, GTX 1660 Ti var. Fakat mesela LoL de 110 ile 150 arası FPS alıyorum. Benden daha düşük sisteme sahip olanlar, 200'ün aşağısına düşmüyor. Driverlar 2020 sürüm, neden böyle oluyor?
Laptopum ASUS TUF Gaming FX 506'lu.

i7 10870h, 8 GB RAM, 512 GB SSD, GTX 1660 Ti var. Fakat mesela LoL de 110 ile 150 arası FPS alıyorum. Benden daha düşük sisteme sahip olanlar, 200'ün aşağısına düşmüyor. Driverlar 2020 sürüm, neden böyle oluyor?
Laptopum ASUS TUF Gaming FX 506'lu.
Isı değerleri nasıl?

Sisteminizde sorun yok, single ram yüzünden gpu kendini zorlamıyor. "Gereken" yüzdede çalışıyor. Tabi lol gibi oyunlarda 144fps önemli olunca sorun yaratıyor.

Hocam ben arkadaşın sisteminde problem olduğu için format tavsiyesinde bulunmadım. RAM yükseltmesi yaptıktan sonra bakar, istediği performansı verimliliği alıyorsa mesele yok. Ancak bazı zamanlarda her nasıl oluyorsa RAM sisteme tam entegre olamıyor. İstenilen performans ve verimlilik de alınamıyor. İşte bu noktada çözüm olarak; format atmak devreye giriyor. Böylece RAM imimiz sisteme tam enregrasyon sağlıyor. Format tavsiyesini net çözüm olsun diye yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı