ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 alınır mı?

Bütçe
10500
Bilmiyorum hocam eski kasa olan birinden panel modelini öğrenebilirsek karşılaştırabiliriz. Fakat Reddit'de Acer Predator'larda kullanıldığını söylemişler. Hatta Acer bu panelleri %72 NTSC diye satıyormuş.
Eski olanda bir inceleme videosunda 20ms'den daha fazla bir gecikme olduğunu söylüyordu.
Arkadaşlar ben de konudaki laptopu almayı düşünüyorum bir de şu laptopa bakıyorum. https://www.epey.com/laptop/asus-rog-strix-g15-g513ih-hn002.html
Bu ikisi arasında kaldım. TUF modelinde bazı sıkıntılar çıkabiliyor diye gördüö forumlarda. Yeni olduğu için normal ama riske atmak istemedim. Bu koyduğum linkteki laptopta 1650 var ama 2021 olduğu için 2020 1650 Ti'dan daha iyi performansı. İşlemci de gayet iyi. Sizce hangisini almalıyım?
Bence ROG alın.

Arkadaşlar ben de konudaki laptopu almayı düşünüyorum bir de şu laptopa bakıyorum. https://www.epey.com/laptop/asus-rog-strix-g15-g513ih-hn002.html
Bu ikisi arasında kaldım. TUF modelinde bazı sıkıntılar çıkabiliyor diye gördüö forumlarda. Yeni olduğu için normal ama riske atmak istemedim. Bu koyduğum linkteki laptopta 1650 var ama 2021 olduğu için 2020 1650 Ti'dan daha iyi performansı. İşlemci de gayet iyi. Sizce hangisini almalıyım?
Bu model çok ışıklı ve renkli. Kasa kalitesi olarak daha iyi olduğunu bildiğim halde TUF daha ağır durduğu için ve bileşenleri daha güncel olduğu için ben TUF tercih etmiştim.
Bu panel gecikmesi Valorant oynarken çok ciddi bir etkisi olur mu?
Olur tabii tepki süresi önemli. Şu an 3MS ile ROG'ler var en iyi panele sahip.

Faydası olur ama değişiklikler sadece alt kapak ile sınırlı değil.

Farkları burada anlattım.

Bakıyorum teşekkürler. Bu arada yarın ya da bu gece alacağım bunu almak paramın hakkını verir mi?
TUF alma ne alırsan al, Abra bile daha az ısınıyor.
Abicim gider misin artık. Dolaşma peşimde bilgisayarcı dayımdan ve kullanan yaklaşık 5-6 kişinin görüşlerini aldım hepsi ısınmıyor diyorlar. Kullanmadan yorum yapma lütfen.

Bu piyasada verir başka doğru düzgün RTX'li model yok. Veya 2 bin TL daha ekleyip RTX 3060'lı OMEN alabilirsiniz.
1-Boş SSD ya da HDD slotu olmuyormuş bazılarında öyle yazmışsınız attığınız linkte. Boş slotu olan bilgisayarın linkini atabilir misiniz?
2-Bu bilgisayara bir tane daha 8GB ram takacağım hangi rami almalıyım onun linkini atabilir misiniz?

1-Boş SSD ya da HDD slotu olmuyormuş bazılarında öyle yazmışsınız attığınız linkte. Boş slotu olan bilgisayarın linkini atabilir misiniz?
2-Bu bilgisayara bir tane daha 8GB ram takacağım hangi rami almalıyım onun linkini atabilir misiniz?
Bataryası 90 kwh olan modellerde 2.5" hdd slotu olmuyor. FX506HC modelinde boş yer var.

Geri
Yukarı