ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi ben laptopa baktım bazı sitelerde. 2933 yazıyo :D Acaba doğru mu anlamadım.
Evet kendi teknik özellik kısmında 2933 yazıyor ama 8 GB 2933 yazıyor. Bizde 8 gb takılıyken 3200'de çalışıyordu 16'da 2933'e düşüyor. Sonuç olarak bir anormallik var.

Ekran görüntüsü 2021-07-29 163021.png

Birde 2 3 saattir full driverlara bakıyorum forumlarda. Sanırım en iyisi 457.30 o nu indiriyorum şuan ddu ile temizleyip setupda da temiz kurulum yapacağım.
Benim hepsini tek tek incelemeye vaktim olmadı test edip bize en driver'ı söylersen biz de ona geçeriz :) Ben hala Asus'un sitesinde yayınladığı driver ile devam ediyorum.

Evet kendi teknik özellik kısmında 2933 yazıyor ama 8 GB 2933 yazıyor. Bizde 8 GB takılıyken 3200'de çalışıyordu 16'da 2933'e düşüyor. Sonuç olarak bir anormallik var.

Eki Görüntüle 1121834

Benim hepsini tek tek incelemeye vaktim olmadı test edip bize en Driver'ı söylersen biz de ona geçeriz :) Ben hala ASUS'un sitesinde yayınladığı driver ile devam ediyorum.

Bence de mantıksız abi.
Şu an dediğimi yapacağım. 10dk'ya haber veririm.
Abi maalesef laptop sürücülerinde ilk 3050 destekleyen 466.47 gibi duruyor. Ona bakacağım bi.
Driverlarında karşılaştırma videolarını buldum :D Onlara bakacağım bi meraktan.

Son düzenleme:
Dün baktım ben de bu laptopa 8400 TL idi bugün artmış. Satıcıya ulaşıp birkaç kişi birden alacağız indirim yapar mısınız dersek indirim alabiliriz belki.

Güzel olur. Bende almayı düşünüyorum. Telefonumu ne yazık ki suya düşürdüm. Siz ararsanız bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

Bilgisayar bu sabah elime ulaştı,hepsiburadadan aldım satıcı hepsiburadanın kendisiydi.Pc w10pro yüklü + witcher 3 ,valorant yüklü geldi. Crystaldiskinfo'dan baktim 38saat calistirilmiş.Ne yapmam lazım benim?

Bilgisayar bu sabah elime ulaştı,hepsiburadadan aldım satıcı hepsiburadanın kendisiydi.Pc w10pro yüklü + witcher 3 ,valorant yüklü geldi. Crystaldiskinfo'dan baktim 38saat calistirilmiş.Ne yapmam lazım benim?
Hocam iade ürünü yollamışlar hemen geri gönderin. İkinci el ürün almak istesem sahibinden.com'dan alırdım diyebilirsiniz hatta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı