ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Hepsiburada'nın kendisinden satın aldığınıza emin misiniz? Ayrıca kutuyu ve cihazı açarken video çektiniz mi?

Evet Hepsiburada'nın kendisinden aldım, kutuyu açarken video aldım fakat cihazı açarken video almadım. Cihazı FreeDOS diye hiç acmaya calışmadım bile CD yoktu cünkü yanımda.

Evet Hepsiburada'nın kendisinden aldım, kutuyu açarken video aldım fakat cihazı açarken video almadım. Cihazı FreeDOS diye hiç acmaya calışmadım bile CD yoktu cünkü yanımda.
Kutunun bandrolünün görüntüsünü atabilir misiniz? Ayrıca cihazın şarj aletinde jelatin var mıydı?

Şarj kablosu jelatinle bağlıydı.adaptörün üstünde jelatin yoktu.bandrolden kastınız tam olarak neresi anlamadım
Hocam açılıp kullanılmış ürün. Sizin yerinizde olsam iade ederdim. Hepsiburada ile iletişime geçin bence, sonuçta sıfır ürün alıyorsunuz paketi açılmış içine oyun bile yüklenmiş daha ne olsun?

Hocam açılıp kullanılmış ürün. Sizin yerinizde olsam iade ederdim. Hepsiburada ile iletişime geçin bence, sonuçta sıfır ürün alıyorsunuz paketi açılmış içine oyun bile yüklenmiş daha ne olsun?
Böyle bir şeyin olabileceğini bilmiyordum çok garipmiş

Son düzenleme:
İlk defa laptop alalım dedik.Başımıza gelene bak.Hepsiburadayla papaz olmazsak iyi valla
Hocam eğer şarj aletinin jelatinli olmadığı vs videoda belliyse hiç sıkıntı yapmayın. Hatta değişim isteyin bırakın onlar düşünsünler.

Hocam eğer şarj aletinin jelatinli olmadığı vs videoda belliyse hiç sıkıntı yapmayın. Hatta değişim isteyin bırakın onlar düşünsünler.
Yok ya jelatini çekmemişim de crystalinfoda 38 saat çalıştığı yazıyor.Ben bu sabah teslim aldım.Onun videosunu çektim ne olur ne olmaz.Zaten denetim masasında witcher'ın 7 temmuzda yüklendiği de yazıyor.Bakalım ne olacak
Kutunun bandrolünün görüntüsünü atabilir misiniz? Ayrıca cihazın şarj aletinde jelatin var mıydı?

Hocam tekrar rahatsız edeceğim kusura bakmayın, bende çıkan bandrol şeffaf renkli banttı üstünde 'ASUS Seal' yazıyordu. Youtubdan baktıklarımda hep siyah bir bant vardı. Sizdeki nasıldı acaba?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı