ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok ya jelatini çekmemişim de crystalinfoda 38 saat çalıştığı yazıyor.Ben bu sabah teslim aldım.Onun videosunu çektim ne olur ne olmaz.Zaten denetim masasında witcher'ın 7 temmuzda yüklendiği de yazıyor.Bakalım ne olacak

Hocam tekrar rahatsız edeceğim kusura bakmayın, bende çıkan bandrol şeffaf renkli banttı üstünde 'ASUS Seal' yazıyordu. Youtubdan baktıklarımda hep siyah bir bant vardı. Sizdeki nasıldı acaba?
Sadece Asus logolu siyah bant vardı hocam.

Öncelikle kurulumu kendiniz yapacaksanız usbye iso dosyası ile birlikte bir dosya daha atmanız gerekiyor çünkü pc ssd'yi ne yapsak da görmedi bizde, ve biosta uefi ayarlarını da bulamadık. Sonradan asusun kendi sitesinde problemi bulduk 11. Nesil intel 5 işlemcilerde bazen böyke problemler oluşabiliyormuş yine asusun çözüm için koyduğu linkten bir dosya indirip iso dosyasıyla beraber usbye attık ve problem çözüldü. 2. Problem ise rtx 3050 yeni ekran kartı olduğu için nvidianın sitesinde de uygulamasında da ekran kartı sürücüsünü kuramadık. (Sürücü olmadığı içinmiş sanırım bu sırada ekranda arada görüntü bozulup pencereler çoğalabiliyodu baya sinirimi bozdu) sonrada bilgisayarda eksik olan tüm sürücüleri tespit edip indiren bir uygulamayla da o işi hallettik. Şimdi ki problem touchpadin çalışmaması ki bu da windows 10 ile alakalı sanırım çünkü yüklemeden önce bios menüsünde kullanabiliyoduk. Ayarlar kısmında dokunmatik ekran ayarı görünmüyor, sürücüyü kendim asusun sitesinden indirmeme rağmen. Gelişmiş ayarlarda ı2c hid sürücüsü olarak görebiliyorum sadece ama onda da sarı ünlem var ve sürücüm güncel olmasına rağmen hata veriyor. İnternette kesin çözümü yok maalesef bulamadım bir türlü. Bu akşam da onunla uğraşıcak gibi duruyorum (windowsa alışık değilim büyük ihtimal sizin için problem olmayabilir bunlar ama beni uğraştırdı baya.yine de eğer siz de aynı süreçten geçerseniz diye eklemek istedim) velhasıl ayar yapmak dışında hala kullanamadım pcyi :)
Tüm sorunları ben de yaşıyorum :(

Hocam açılıp kullanılmış ürün. Sizin yerinizde olsam iade ederdim. Hepsiburada ile iletişime geçin bence, sonuçta sıfır ürün alıyorsunuz paketi açılmış içine oyun bile yüklenmiş daha ne olsun?

Hocam kime niyet kime kısmet arkadaşla aynı anda ürünü almaya çalıştık. Bankadan onay kodlarını yazdım siparişi tamamladım hata oluştu dedi çok üzüldüm. Ama şimdi de hayırlısı olmuş diyorum.
Ürünü iade edin hocam. @NecmiHoca

Hocam kime niyet kime kısmet arkadaşla aynı anda ürünü almaya çalıştık. Bankadan onay kodlarını yazdım siparişi tamamladım hata oluştu dedi çok üzüldüm. Ama şimdi de hayırlısı olmuş diyorum.
Ürünü iade edin hocam. @NecmiHoca

İade talebi oluşturdum.Yarın gelip alcaklar.Hayırlısı olsun ne diyelim

Benim GPU %100 kullanımda 80 derece oluyor.
CPU %25 kullanımda ort 85 derece Max 95 derece %25'te ama normal mi?
Sizinkiler nasıl?
Bu işlemlerde ortalama sıcaklık 60-75 derece idi normal mi?

Dosya Ekleri

• asdasd.PNG
    asdasd.PNG
    31,4 KB · Görüntüleme: 27
  • fsdfsdfsd.PNG
    fsdfsdfsd.PNG
    21,7 KB · Görüntüleme: 25
  • sadsadsa.PNG
    sadsadsa.PNG
    32 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Benim GPU %100 kullanımda 80 derece oluyor.
CPU %25 kullanımda ort 85 derece Max 95 derece %25'te ama normal mi?
Sizinkiler nasıl?
Bu işlemlerde ortalama sıcaklık 60-75 derece idi normal mi?
Oyun oynarken turbo moda al bilgisayarı. Sıcaklıklar birazcık fazla. Ben bir de soğutucu kullanıyorum. 80 derece nadiren oluyor en ağır oyunlarda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı