ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de sorun yok yalnız bugün PC'yi kurcaladım overclock ve undervolt için şu an laptop ısınmaya başladı. Armoury Crate üzerinden Asus intel xtu için özel bir profil oluşturmuş o da gitti. Yani demem o ki fazla kurcalamayın Asus bizim için her şeyi baştan halletmiş :)
Bence de. Şu an Valorant indiriyorum bakalım bir değişiklik var mı.

Bir de ben hep Turboda kullanıyorum bilgisayarı. Ötekilere alınca bilgisayar kafayı yemeye başlıyor. Bir sıkıntı olur mu default olarak Turbo kullansam.

Undervolt'da yapılmıyor zaten sadece turbo boost frekanslarını düşürdüm 10 derece farketti ama gereksiz.
Dediğin şey nedir abi. Tabi yapma diyorsan dokunmam
Sizdeki de 11400h olan modeldi değil mi? Bildiğim kadarıyla RAM eklemesi yapmıştınız. Güncel Valorant FPS değerlerinizi aktarabilirseniz sevinirim.
Şu an indiriyorum oyunu. Full format attım çok deşmiştim laptopu çünkü.

Dediğin şey nedir abi. Tabi yapma diyorsan dokunmam
Voltaj düşürüp işlemcinin daha az voltajla aynı güçte çalışmasını sağlıyorsun ama bizde kilitli.

Turbo boostu ayarlayabiliyorsun ama Asus zaten kendi profil oluşturmuş XTUservice otomatik yüklü gelmiş zaten. Boşu boşuna kurcaladım şimdi format atıp baştan temiz kurulum yapacağım.

Voltaj düşürüp işlemcinin daha az voltajla aynı güçte çalışmasını sağlıyorsun ama bizde kilitli.

Turbo Boost'u ayarlayabiliyorsun ama ASUS zaten kendi profil oluşturmuş xtuservice otomatik yüklü gelmiş zaten. Boşu boşuna kurcaladım şimdi format atıp baştan temiz kurulum yapacağım.

Anladım abi. Merak ediyorum Valorant'ta ne olacağını. BF5 de geldi onunla beraber BF1'i de indirir ona da bakarım.

Ben de sorun yok yalnız bugün PC'yi kurcaladım overclock ve undervolt için şu an laptop ısınmaya başladı. Armoury Crate üzerinden Asus intel xtu için özel bir profil oluşturmuş o da gitti. Yani demem o ki fazla kurcalamayın Asus bizim için her şeyi baştan halletmiş :)
oyunlarda işlemci hızınız kaçtı ve şuan kaç? o etkiliyor sıcaklığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı