ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet işlemci stres testlerinde 4 oluyor.

Bilgisayarı sürekli turbo modda kullanmak saçma çünkü fanlar 3000+ rpmde çalışıyor. Performans veya windows modu mantıklı oyun haricinde.

BIOS veya profil ayarlarına fazla karışmamanızı öneririm. Bu bir laptop. Masaüstü olsaydı içini dışına getirip denerdik her şeyi ama laptopta yapacak çok bir özellik veya arttırma yok.

Soruları alabilirim.

Nvidia önayarlarını performansa alayım dedim uygula yaptım "Video Dxgkrnl Fatal Error" hatası çıktı. Tekrar performansa aldım uyguladım okey şu an fakat tırsmadım değil. Bunu nasıl önleyebilirim?

Nvidia önayarlarını performansa alayım dedim uygula yaptım "Video Dxgkrnl Fatal Error" hatası çıktı. Tekrar performansa aldım uyguladım okey şu an fakat tırsmadım değil. Bunu nasıl önleyebilirim?

Windows 10'un son sürümünü yükledin değil mi formattan sonra?

1628015094033.png

Buradan atmıştım flash'a .

Eki Görüntüle 1127175

Buradan atmıştım flash'a .
DDU ile kaldırıp Nvidia driverını tekrar kur bence. Ne olur ne olmaz temiz kurulum seçeneğine tik koy yüklerken de.

RAM yükseltmesi yaptım değerleri paylaşıyorum şimdi.Fps değerleri ideal bf1 sonuçu güzel açıkcası valorant 80fps artış olsada bu ekran kartı ve işlemciye bence az değerler belki ilerde uptade ile düzelir.Gta 5 nin en yüksek ayarlarında 87 fps bence güzel ama neden ekran kartı yüzde 100 nü kullanmıyor anlamadım

bu işlerden pek anlamam ama aldığım model: Kingston KVR32S22S8/8

Merhabalar. Dual olarak çalıştı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı