ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de şimdi alacağım aynı bilgisayarı bayağı bir indirime girmiş ama internette yabancı sitelerde dahil hiç inceleme bulamadım bu PC'ye dair sebebi nedir ki acaba? Bir de hangi yılın modeli bu ASUS'un kendi sitesinde de göremiyorum. Bir de kronik ısınma problemleri Acer Nitro 5 serisindekiler gibi donanım değiştirilip eski kasalara mı ait halen devam ediyor mu var mı bir bilgi? Lütfen objektif değerlendirmeleri yazarsanız sevinirim hep modelin altına hem çok iyi hem çok kötü yazılıyor aklım karıştı artık ne alacağım diye, stok bulabilsem Acer an 515-44 alacağım ama bulamıyorum.

Bendeki 16 GB modeli eger butceniz 8500'den fazla degilse öneririm F/P model.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben buna bakarak denemiştim eski RAM'i sonrada direk taktım prizden çıkarıp. Bilmiyorum sıkıntı oldu mu?

Gezinirken buldum. Çok garibime gitti. İade edip alsam mı?

Bir de bu var. Şansa gördüm :D

Son düzenleme:
Arkadaşlar laptopu almayı düsünüyorum i5 olan modeli 8 GB RAM eklemeside yapacağım hangi oyunlarda Ultra ayarlarda kaç FPS veriyor sıcaklık değerleri bedir yazar bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar laptopu almayı düsünüyorum i5 olan modeli 8 GB RAM eklemeside yapacağım hangi oyunlarda Ultra ayarlarda kaç FPS veriyor sıcaklık değerleri bedir yazar bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Şu an Far Cry 5 benchmark yaptım ultra ayarlarda.
Adsız.jpg

Cihazınıza ile ilgili ram mhz değerleri normalin altında olduğunu iletmektsiniz.

Cihazınızda kullanmanız gerek ram parçaları "DDR4(3200MHz) Dual Channel" şeklinde olmalıdır.

Bu verilere uygun bellekler takılması gerekecektir.

Soruyu bile okumamışlar :(

Cihazınıza ile ilgili ram mhz değerleri normalin altında olduğunu iletmektsiniz.

Cihazınızda kullanmanız gerek ram parçaları "DDR4(3200MHz) Dual Channel" şeklinde olmalıdır.

Bu verilere uygun bellekler takılması gerekecektir.

Soruyu bile okumamışlar :(

😂 Komedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı