ASUS TUF Gaming FX506HCB-HN144 sürücüleri nereden indirilir?

Talhaklc

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayar modelım ASUS TUF Gaming FX506HCB-HN144 bu bilgisayarın drivlerını ındırıcem ama ASUS sıtesınde modelı bulamıyorum. ASUS TUF Gaming F15 cıkıyor ama onu secınce bıle FX506LUlı falan cıkıyor ama FX506HCB cıkmıyor yardımcı olabılır mısınız? Bulabılırsenız lınk atabılır mısınız?

Youtube da baktım o ses ilerde sorun çıkarmazmış yada bir soruna neden olmazmış.
O ses sorun cıkarmaz evet ama o sesın sevıyesı artarsa napıcam anı sımdı bende dedıgım gıbı klavyeye yaklasınca duyuyorum ama sonradan bu ses daha da artarsa yukselırse uzaktan da duyulursa napıcam? Belkı ses artmıyordur ıste bılmıyorum.Asusta bu coil whine ı sorun olarak gormuyormus dedı bı arkadas.Bilemedım degısım mı yapsam ıade mı yapam yoksa hıc kafaya takmayp devam mı etsem.

O ses sorun cıkarmaz evet ama o sesın sevıyesı artarsa napıcam anı sımdı bende dedıgım gıbı klavyeye yaklasınca duyuyorum ama sonradan bu ses daha da artarsa yukselırse uzaktan da duyulursa napıcam? Belkı ses artmıyordur ıste bılmıyorum.Asusta bu coil whine ı sorun olarak gormuyormus dedı bı arkadas.Bilemedım degısım mı yapsam ıade mı yapam yoksa hıc kafaya takmayp devam mı etsem.
Hiç kafaya takmadan devam edebilirsin oyun oynarken sesi biraz açarsın coil whine sesini de umursamazsın. Sese alışırsın yani bir sorun çıkarmaz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı