ASUS TUF Gaming FX506HM-HN061 alınır mı?

Bütçe
15000 TL
Yurtdışından almayı düşünürseniz Amazon Japonya'dan MSI'ın benzer konfigürasyonlu bilgisayarları 2-3 bin TL daha ucuza satılıyor.
Edit: Vergiyi de eklersek tabii ki.
Link atabilir misiniz ben de yurtdışından laptop almayı düşünüyorum fiyatları daha uygun diye.

Kargoyla beraber 11-12 civarı bir fiyat çıkıyor sanırım gayet iyi türkiyeye göre mantıklı geldi ben de amazon ispanyol sitesinde uygun bir laptop buldum 800 euro kargoyla her şeyiyle 933 euro yapıyo o da 9.500 civarı bi para yapar 2060 lı sisteme göre çok iyi bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kargoyla beraber 11-12 civarı bir fiyat çıkıyor sanırım gayet iyi türkiyeye göre mantıklı geldi ben de amazon ispanyol sitesinde uygun bir laptop buldum 800 euro kargoyla her şeyiyle 933 euro yapıyo o da 9.500 civarı bi para yapar 2060 lı sisteme göre çok iyi bence. Siz ne düşünüyorsunuz?
Fiyat gayet iyi. Fason üretim Casper'lar bile ülkemizde o fiyatlara satılmyor.

Fiyat gayet iyi. Fason üretim Casper'lar bile ülkemizde o fiyatlara satılmyor.
Aynen öyle fiyatı çok iyi fakat yurtdışından daha önce hiç alışveriş yapmadım çekincelerim var o yüzden. Kargoda ülkeye girişte vs. sıkıntı yaşanır mı? Garanti durumu? Ve ispanyol klavye yazıyor normal english q klavyeden farklı mı acaba bu konular hakkında bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı