ASUS TUF Gaming FX706LI-HX175 nasildir?

Shield33

Decapat
TUF serisiyle ilgili YouTube'da şöyle bir video izlemiştim. Bugün de bir arkadaşım bana bu bilgisayarı sordu. Monster'ın sitesindeki en ucuz laptop'ı almayı düşünüyordu. Bugün bana bunu sordu. Ben de size soruyorum. Bu bilgisayarla ilgili bildikleriniz nedir veya aynı fiyatlarda önerebileceğiniz bir laptop var mı? Oyun oynamaktan ziyade iş için laptop arıyoruz. AutoCAD gibi programlarda kasmasın yeter. Ama piyasadaki birçok sıfır laptopun ekran kartı ya 1650 oluyor ya da hiç ekran kartı olmuyor. TUF ile ilgili görüşlerinizi veya varsa bu fiyatta başka bir önerinizi beklerim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
TUF serisiyle ilgili YouTube'da şöyle bir video izlemiştim. Bugün de bir arkadaşım bana bu bilgisayarı sordu. Monster'ın sitesindeki en ucuz laptop'ı almayı düşünüyordu. Bugün bana bunu sordu. Ben de size soruyorum. Bu bilgisayarla ilgili bildikleriniz nedir veya aynı fiyatlarda önerebileceğiniz bir laptop var mı? Oyun oynamaktan ziyade iş için laptop arıyoruz. AutoCAD gibi programlarda kasmasın yeter. Ama piyasadaki birçok sıfır laptopun ekran kartı ya 1650 oluyor ya da hiç ekran kartı olmuyor. TUF ile ilgili görüşlerinizi veya varsa bu fiyatta başka bir önerinizi beklerim, şimdiden teşekkürler.
aynı paraya bu var ASUS Tuf Gamıng Fx506lu-hn053 I5-10300h 8gb Ddr4 1tb Hdd + 256gb Ssd Gtx1660tı 6gb 15.6 144hz Fdos Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Alınır. Ancak bu laptopu daha çok öneririm:
Ben de bunu öneririm, kız arkadaşıma aldık da. Cidden güzel bir cihaz. Klavyesi harika, panel güzel, işlemcisi overallda 10300h'ı tokatlıyor. Serinliği de güzel. Tabii ben 8GB RAM alıp montajladım. Tadından yenmiyor şimdi cihazın.

Arkadaşlar bu TUF serilerinin alt kısmında temiz hava girişi yok mu gerçekten? Var gibi görünüyor da süs gibi bir şey sanırım? @Akari bu arada önerin için teşekkür ederim beğendim. Buna benzer baka önerisi olan var mı?
Not ürünü 1 aydır kullanıyorum sorun varsa cevaplarım.

Isınma sorunu var mı en çok bunu merak ediyorum bir de alt tarafında temiz hava girişleri açık mı?

9 gündür linkteki ürünü kullanıyorum, sıcaklık konusu ne iyi ne de kötü denilebilir. Warzone, Forza Horizon 4 gibi oyunlarda ultra ayarlarda sıcaklık 78-85 arası dolaşırken ara ara 90 seviyesine fırlayıp indiğini gözlemledim. Sizin beklentinizi karşılar mı bilemiyorum ama piyasanın hali ortada fiyat olarak bence göz ardı edilebilir. Kasa kalitesi fena değil ancak 8 gb ram takviyesi kesinlikle gerekmekte bunu da göz önünde bulundurmanız iyi olur. Başka sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

9 gündür linkteki ürünü kullanıyorum, sıcaklık konusu ne iyi ne de kötü denilebilir. Warzone, Forza Horizon 4 gibi oyunlarda Ultra ayarlarda sıcaklık 78-85 arası dolaşırken ara ara 90 seviyesine fırlayıp indiğini gözlemledim. Sizin beklentinizi karşılar mı bilemiyorum ama piyasanın hali ortada fiyat olarak bence göz ardı edilebilir. Kasa kalitesi fena değil ancak 8 GB RAM takviyesi kesinlikle gerekmekte bunu da göz önünde bulundurmanız iyi olur. Başka sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Hayırlı olsun. 1 ay olacak kullanıyorum. Sıcaklık değerleri tamamen aynı. Buradan kronik diyen arkadaşlara selam olsun. Bu zaman da uzmanların da söylediği gibi artık 90 dereceler bile artık normal denmeye başlandı ki ben hala 90 ve üstünü görmedim çok şükür. Odam çok toz alan bir oda 1 günde alet toz kaplı ona rağmen böyle. Ben çok memnunum dokunduğun da dahi o kaliteyi anlıyorsunuz. Bu paraya daha iyisi yok olsaydı keşke tam F/P ürünü.
Arkadaşlar bu TUF serilerinin alt kısmında temiz hava girişi yok mu gerçekten? Var gibi görünüyor da süs gibi bir şey sanırım? @Akari bu arada önerin için teşekkür ederim beğendim. Buna benzer baka önerisi olan var mı?

Isınma sorunu var mı en çok bunu merak ediyorum bir de alt tarafında temiz hava girişleri açık mı?

Şöyle anlatayım. 5 saat aralıksız Ultra ayarlar da CoD-Warzone oynuyorum Max 85 88 derece ama dokunduğunuz da kesinlikle hissiyatı çok daha düşük ki Turbo açmadan böyle. Çok ısınan bir cihaz olduğunu düşünmüyorum. Zaten günümüz de tüm laptoplar 78 85 arası geziyor bu da öyle.

Geri
Yukarı