ASUS TUF Gaming FX706LI-HX175 vs HP Pavilion Gaming 15-DK1008NT vs Monster Abra A5 v16.6.3

Bütçe
8500

Masquridea

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

--------------------------------------------------

------------------------------------------------------

Monster Abra A5 v16.6.3

Yukaridaki bilgisayarlar arasında kararsız kaldım. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

İntel işlemci kullanan Pavilion laptopların ısınma sorunu var alınmaz.
Monster'ın Abra serisi direkt çöp.
Asus Tuf FX706 en mantıklı seçenek.

ASUS model elimde, eğer oyun günlük kullanım düşünüyorsan kesinlikle çok kaliteli. Kasası, soğutması, klavyesi,tasarımı kesinlikle çok iyi. Monster'da gibi sağdan soldan rahatsız eden hava kanalı da yok. Ona rağmen ısıyı hissettirmesi cabası. W A S D ve sol bilek kısmında kesinlikle ısı hissetmiyorsun. Sağlak biriysen rahatlıkla mouse kullanabileceksin çünkü ethernet girişi, usbler, kulaklık girişi hepsi solda. Ekran renk kalitesi de çok iyi. Rahatlıkla tavsiye ederim.

asus tuf serisinin gtx modellerinde ısınma sorunu var.
(kendim kullanıyorum)
ASUS model elimde, eğer oyun günlük kullanım düşünüyorsan kesinlikle çok kaliteli. Kasası, soğutması, klavyesi,tasarımı kesinlikle çok iyi. Monster'da gibi sağdan soldan rahatsız eden hava kanalı da yok. Ona rağmen ısıyı hissettirmesi cabası. W A S D ve sol bilek kısmında kesinlikle ısı hissetmiyorsun. Ekran renk kalitesi de çok iyi. Rahatlıkla tavsiye ederim.
ısınan kısmı wasd kısmı değil diğer kısma bakarsan ısınmış olduğunu görürsün

asus tuf serisinin gtx modellerinde ısınma sorunu var.
(kendim kullanıyorum)

ısınan kısmı wasd kısmı değil diğer kısma bakarsan ısınmış olduğunu görürsün
Neresiymiş ısınan kısmı? Klavyenin hiçbir yerinde ısı hissetmedim, kullanmadan boş yorum yapmayın. Isınmayan laptop yok. Mutlaka bir yerler ısınacak fakat bunu hissettirmeyecek şekilde tasarlamak önemli. ASUS TUF FX17 modeli 17.3. Diğer modellerle karıştırma. En üst hoparlör kısmı biraz ısınıyor oraya da elini koymazsın.

Düzenleme: Asus FX505GT Core i5 9300H Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus FX505GT Core i5 9300H kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
Bahsettiği laptopta bu. Alakası bile yok tavsiye edilen laptopla.

Neresiymiş ısınan kısmı? Klavyenin hiçbir yerinde ısı hissetmedim, kullanmadan boş yorum yapmayın. Isınmayan laptop yok. Mutlaka bir yerler ısınacak fakat bunu hissettirmeyecek şekilde tasarlamak önemli. ASUS TUF FX17 modeli 17.3. Diğer modellerle karıştırma. En üst hoparlör kısmı biraz ısınıyor oraya da elini koymazsın.

Düzenleme: Asus FX505GT Core i5 9300H Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus FX505GT Core i5 9300H kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
Bahsettiği laptopta bu alakası bile yok bu tavsiye edilen laptopla.
Hocam laptopun hava çıkışları arka kısımda mı?

ASUS model elimde, eğer oyun günlük kullanım düşünüyorsan kesinlikle çok kaliteli. Kasası, soğutması, klavyesi,tasarımı kesinlikle çok iyi. Monster'da gibi sağdan soldan rahatsız eden hava kanalı da yok. Ona rağmen ısıyı hissettirmesi cabası. W A S D ve sol bilek kısmında kesinlikle ısı hissetmiyorsun. Sağlak biriysen rahatlıkla mouse kullanabileceksin çünkü ethernet girişi, usbler, kulaklık girişi hepsi solda. Ekran renk kalitesi de çok iyi. Rahatlıkla tavsiye ederim.
önemli olan hissettirmesi değil ısı değeri.
ısı değeri yükselince zarar verebilir
ayrıca gtx modellerinin ısındığını herkes söylüyor bende 1650 modelini kullanıyorumu oyuna girdiğim anda 60-70 derecelere rahat çıkıyor.
fan sesleri zaten uçak motoru gibi.
rtx modeli kullanıyorsan senin model ısınmıyor olabilir

Hocam laptopun hava çıkışları arka kısımda mı?
Evet hocam, iki tane var arkada. Sağdan soldan rahatsız eden hava kanalları yok. Klavye üstünde ısınma da yok kullanıcı olarak söylüyorum. 2 gündür test ettim.

ASUS TUF serisinin GTX modellerinde ısınma sorunu var.
(Kendim kullanıyorum)

Aynı cihazlar değil:
Sizin laptopunuz 9. nesil işlemci kullanıyor. 9. nesil işlemcilerin ısınma sorunu var. Konu sahibin sorduğu laptopta ısınma sorunu yok.

Geri
Yukarı