ASUS TUF Gaming GT301 kasaya Arctic Freezer 34 e-Sports Duo sığar mı?

Axolotly

Femtopat
ASUS TUF Gaming GT301 kasam ve ASUS TUF Gaming B550-PLUS (Wi-Fi) anakartım var.
Sorum şu; Arctic Freezer 34 e-Sports Duo sipariş ettim sizce bu kasaya sığar mı? Ve RAM'lere dokunur mu?

Corsair Vengeance RGB PRO abi 2 tane, soldan sağa doğru 2. ve 4. slotlara takılı.
Bir sorun olmaz yüksek ihtimalle. Zaten aralıklı olduğu için bir sorun olmayacağını düşünüyorum. Bu videodan görebilirsin. Arada mesafe var RAM ler ile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir sorun olmaz yüksek ihtimalle. Zaten aralıklı olduğu için bir sorun olmayacağını düşünüyorum. Bu videodan görebilirsin. Arada mesafe var RAM ler ile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam abi teşekkürler, iyi günler.

Hocam merhaba. Aynı kasayı kullanıyorum ve almayı düşünüyorum. Aldınız mı taktınız mı durum nedir veya ne aldınız?

Fiyatını hak etmiyor, alma. Yeni konu açabilirsin.
Öncelikle tavsiyen için sağol ama neden sürekli yeni konu aç yeni konu aç diyip duruyorsunuz ya iyi misiniz siz? Önceden açılmış bir konu varsa neden aynı konudan tekrar tekrar açılsın ve neden konu kirliliği oluşsun gerek yok. Sorduğum soru konudan alakasız, bağımsız bir şey de değil. Ben burada konu sahibinin hangi yolu izlediğini ve kasa için hangi ürünü uygun gördü onu aldığını öğrenmek için kendisine sordum ayrıca aldığı ürün hakkında tecrübesini eğer memnun değilse de tavsiyesini istiyorum.

Geri
Yukarı