ASUS TUF Gaming H3 Wireless kulaklık açıkken arkadan ses geliyor

batuhanbey16

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. ASUS TUF Gaming H3 Wireless marka kulaklık aldım daha 2 gün oldu. Wireless parçasını takmadan çalıştırdığımda bile çok ufak bir ses geliyor. Rahatsız etmiyor fakat acaba bozuk mu sorusu geldi. Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Dostum selam, bende aldım yorum yazan olmamış bende aynı durum var ve yüksek sesle dinleyine tiz sesler kulak yırtıyor oyun oynyamaz hale geldim. iade başlattım. Senin durumda var mı bir değişiklik.

Dostum selam, bende aldım yorum yazan olmamış bende aynı durum var ve yüksek sesle dinleyine tiz sesler kulak yırtıyor oyun oynyamaz hale geldim. iade başlattım. Senin durumda var mı bir değişiklik.
aleyküm selam benimki o şekilde değil kulaklık faal durumda değilken sadece açıkken geliyor sss diye ses bişeyler dinlerken yok

Aynı bende hiç birşey yok açtığımda anda arkadan ince bir tssss geliyor. Onun dışında sorun oldu işte tiz seslerde ayrıca sıkıntısı var. Birde şarj %75 gösteriyor sürekli ne artıyor ne düşüyor. Kendini felan kapatıyor.
Aynı bende hiç birşey yok açtığımda anda arkadan ince bir tssss geliyor. Onun dışında sorun oldu işte tiz seslerde ayrıca sıkıntısı var. Birde şarj %75 gösteriyor sürekli ne artıyor ne düşüyor. Kendini felan kapatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı