ASUS TUF Gaming H7 nasıldır?

Ben de aldım ama almadan önce pek inceleme fırsatım olmadı. Stok bitmesin diye almış bulundum :)
Araştırmalarıma göre ses için gayet iyi bir kulaklık, görüntüsü de çok hoş. Mikrofonundan pek emin olamadım ona da gelince bakacağız artık.

Ben kablosuz modelini kullanıyorum mikrofon ve ses kalitesi oyunda ses kasma kalitesinden çok da memnunum programını indirip denemeden gerimi verdiniz acaba.

Ben kablosuz modelini kullanıyorum mikrofon ve ses kalitesi oyunda ses kasma kalitesinden çok da memnunum programını indirip denemeden gerimi verdiniz acaba.
Merhabalar, ben de almayı düşünüyorum ama bip sesi, cızırtı gibi çok kronik sorunu var dediler gözümü korkuttular 500 lira gibi bir para verip de pişman olmak istemiyorum, 7.1'ini deneyimleyebildiniz mi izlenimleriniz nasıl?

Merhabalar, ben de almayı düşünüyorum ama bip sesi, cızırtı gibi çok kronik sorunu var dediler gözümü korkuttular 500 lira gibi bir para verip de pişman olmak istemiyorum, 7.1'ini deneyimleyebildiniz mi izlenimleriniz nasıl?

Kardeşim hiç elini bile sürme bende iade edeceğim cızırtı çok fazla son ses müzik açayım dedim cızırtıdan sağır oldum ve kulaklık boştayken de cızırtı cıkartıyor!

Benimki kablosuz ve kesinlikle öyle bir sorun yok1 yıldır kullanıyorum. Zaten 2 yıl garantisi var herhangi bir sorun olursa iade hakkın var ve MSI ve ASUS gibi markalar çok kolay iade alıyor bu kadar kafanıza takmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı