ASUS TUF GAMING K3 vs MSI Vigor GK50 Elite Kailh BW

Tuf Gaming K3 daha sessiz sanırım. Onun dışında iki klavye de güzel görünüyor, kullanmadığım için o noktada bir şey diyemem ama ben daha güzel bir indirim olmazsa Asus'u almayı planlıyorum.

Çok anlamıyorum. Çok gürültülü olmasın, hızlı ve rahat olsun isterim. Asus hangi marka switch kullanıyor biliyor musunuz? MSI bilek desteği olmaması, rahatsız edici olabilir mi acaba yorar mı?
MSI tercih ettim arkadaşlar. İlgilenmeye çalışanlara teşekkür ederim.

Son düzenleme:
İnanılmaz toz ve kir tuttuğunu düşünüyorum. Afterburner kısayolu çalışmıyor. Tercih etme nedenlerimden biri de buydu. Ama malesef açılmıyor. Başka kullanıcılara da danıştım. Onlar da açamıyorlarmış. Onun dışında, basım hissiyatı falan çok iyi. Switchi çok beğendim. Bilek desteği bence istiyor. 500 TL altı bir fiyata düşerse, tercih edebilirsiniz. Normal zamandaki fiyati, bence bu klavye için çok yüksek.

İnanılmaz toz ve kir tuttuğunu düşünüyorum. Afterburner kısayolu çalışmıyor. Tercih etme nedenlerimden biri de buydu. Ama malesef açılmıyor. Başka kullanıcılara da danıştım. Onlar da açamıyorlarmış. Onun dışında, basım hissiyatı falan çok iyi. Switchi çok beğendim. Bilek desteği bence istiyor. 500 TL altı bir fiyata düşerse, tercih edebilirsiniz. Normal zamandaki fiyati, bence bu klavye için çok yüksek.
Satmayı düşünür müsünüz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı