ASUS TUF Gaming K7 tuşlarından yay sesi çıkıyor

Video alabilir miyim? Kasadan mı anahtarlardan mı geldiğini öğrenmemiz gerek.
Video nasıl atıyoruz? Bu arada bir şey soracağım sen BlackWidow'u daha çok öneriyordun bu yüzden miydi? :D
Video alabilir miyim? Kasadan mı anahtarlardan mı geldiğini öğrenmemiz gerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@444635

Son düzenleme:
Klavyenin üstünün metal olmasıyla alakalı bu ses, alışacağınızı düşünüyorum. Büyük ihtimalle fark etmiyorsunuzdur bile normal kullanımda.

Yanlış öğrenmişsiniz. Tam anlamıyla RGB bir klavye, kendim de kullanıyorum.

Renkler sanki biraz cıvık geldi bana. Acaba diyorum iade edip 599'a düşen Black Widow'u mu alsam çok ucuz şu an. Elim rahat etmedi klavyenin üstünde bir türlü. Yazı yazma hissiyatı kötü geldi. Bir de bilgisayardaki uygulaması biraz sıkıntı algılamıyor çoğunlukla klavyeyi. Bir tek optik olması yüzünden daha düşük gecikme ve 20 milyon daha fazla tuş ömrü var. Aradaki fark hissedilir gibi değil sanki.

Seste anormallik yok bildiğin mekanik klavye sesi.

Bana öyle gelmiş demek ki.

Renkler sanki biraz cıvık geldi bana. Acaba diyorum iade edip 599'a düşen Black Widow'u mu alsam çok ucuz şu an. Elim rahat etmedi klavyenin üstünde bir türlü. Yazı yazma hissiyatı kötü geldi. Bir de bilgisayardaki uygulaması biraz sıkıntı algılamıyor çoğunlukla klavyeyi. Bir tek optik olması yüzünden daha düşük gecikme ve 20 milyon daha fazla tuş ömrü var. Aradaki fark hissedilir gibi değil sanki.

Bana öyle gelmiş demek ki.
Hocam bende de var yay sesi. Sen ne yaptın?

Yeni konular

Geri
Yukarı