ASUS TUF Gaming laptop

MuratAksoy

Hectopat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming 705DU modeli laptopa sahibim ama oyun oynarken FPS düşüşleri yaşıyorum özellikle AC serisi oynarken özellikleri iyi bir PC olmasına rağmen 40 FPS üstüne çıkmıyor. Sizce ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• SharedScreenshot.jpg
    SharedScreenshot.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 142
Zaten güç kablosu takılı olduğu zaman direkt Turbo'ya alıyor ekran kartı güncel ama işlemci güncelmi bilmiyorum ve nereden bakacağımıda bilmiyorum.

Zaten güç kablosu takılı olduğu zaman direkt Turbo'ya alıyor ekran kartı güncel ama işlemci güncelmi bilmiyorum ve nereden bakacağımıda bilmiyorum.

İşlemcisi bir tık kötü olduğu için darboğazlar yaşanıyor üründe fakat 40 FPS ciddi bir düşüş aynı ürün bende var hiç okadar düşük FPS aldığımı hatırlamıyorum tabii 1660 Ti var diye de tüm ayarları en sona çekip antropik süzme falan açmaya gerek yok 60 FPS'den ötesini zaten ekranın göstermez ASUS'un asustek yazılımlarını Windows storeden indir güncellemeleri tek tek kontrol et Turbo'da olduğundan emin ol. Ve sonrasınds tekrar dene sorun aynı devam ediyorsa sanırım alabileceğimiz maks FPS o civarlarda ama hiç inandırı gelmiyor 1660 Ti'nin 30 40 FPS alacağı.

Dediğin gibi yaptım her şey güncel acaba fanlardan dolayı olabilir mi bildiğim kadarıyla fanlar kendini temizliyordu ama yine de temizlik şartmı sence.

Dosya Ekleri

• Assassin's Creed Syndicate 6.03.2020 17_57_54.png
    Assassin's Creed Syndicate 6.03.2020 17_57_54.png
    521,1 KB · Görüntüleme: 139
  • Assassin's Creed Syndicate 6.03.2020 17_56_12.png
    Assassin's Creed Syndicate 6.03.2020 17_56_12.png
    1 MB · Görüntüleme: 144
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı