Elektronik ASUS TUF GAMING VG248Q1B 24" 165 Hz 0.5 ms 2.944 TL

O model iyi fakat ölü piksel şikayetleri ve fiyat farkı yüznden tercih etmedim. Ayrıca gecikme süresi bunun kadar iyi değil.
Ben bir FPS oyuncuyusum, çok iyi hıza sahip olmadığı sürece TN dışında panel kullanmayı tercih etmem.

2566k gibi TN panele 360Hz ve daha üstü hızlar verebilen modeller olduğu sürece hız her zaman TN'den yana olacaktır.
Vallahi ben bir sorun yaşamadım. Sizce bu monitörüm default olarak 1 MS mi geliyor yoksa kendim mi ayarlamam lazım?

360 Hz harici geriye kalan hepsi TN panel sahibi.
360 Hz'de TN panel yok diye Zowie'yi bekleyenler vardı, yakında hepsi geçmiş olur.

Bkz. dünyanın en hızlı e-spor monitörü

ASUS monitör ulaştı mı sana rica etsem ulaştıysa G-Sync destekliyor mu bakabilir misin Epey'de baktığımda uyumlu görünüyor fakat ASUS sitesinde herhangi bir bilgi bulamadım.

ASUS monitör ulaştı mı sana rica etsem ulaştıysa G-Sync destekliyor mu bakabilir misin Epey'de baktığımda uyumlu görünüyor fakat ASUS sitesinde herhangi bir bilgi bulamadım.

Yok halen daha bekliyorum, baktığım kadarıyla içerisinde G-Sync modülü var. Ama tam emin değilim gelince G-Sync testi yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı