ASUS TUF Gaming VG249Q1R alınır mı?

A öyle mi? Umarım cıkmaz. Ben karanlıkta oynuyorum aşırı bir etkisi oluyor mu?
Karanlıkta oynasam siyah ekranlarda ve karanlık oyunlarda oldukça rahatsız edici olurdu eminim.
Hocam hangi monitör için ışık sızması rahatsız edebilir sizin önerdiğinizde mi?
ASUS'ta yani IPS olanda ışık sızması olma ihtimali var. Ancak AOC'de yok. İkisi de güzel monitörler. IPS tadı başkadır bana göre.

İşine yaramaz değil de, evet ben hikayeli oyunlar oynadığım için ve karanlıkta oynamadığım için IPS tercih etmiştim. Biraz da o dönemde indirim vardı onun da etkisi olmuştu tabii.

Çok kararsız kaldım övende var övmeyen de sanırım başka bir monitör arayacağım ama yorumlarınız için teşekkürler.

TUF serisi alınmaz, istisnasız sorunlu seri. Kullanım amacınıza göre Dell S2422HG, LG 24GN650/600, Philips 272E2FA modellerine yönelin.

Hocam bu monitör güzelmiş

Dell S2422HG iyi midir acaba Valorant CS:GO tarzı oyunlar da işe yarar mı​

Ayıp ettin hocam tabii ki iyidir :D. Bana Dell soruyorsunuz ve S2422HG. Gayet iyi model ama Valorant ve CS için 24GN650 daha iyi tepkime sunuyor, sadece FPS değilse en iyi tercih Dell.

Ayıp ettin hocam tabii ki iyidir :D. Bana Dell soruyorsunuz ve S2422HG. Gayet iyi model ama Valorant ve CS için 24GN650 daha iyi tepkime sunuyor, sadece FPS değilse en iyi tercih Dell.

Yani CS:GO ve Valorant'dan başka GTA 5 PUBG Forza falan oynuyorum yani sadece FPS değil neredeyse bütün oyunlar var sadece beni yarı yolda falan bırakmaz değil mi?

Geri
Yukarı