ASUS TUF Gaming VG249Q1R iade edilmeli mi?

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar forumda çok fazla iade eden olmuş.
Birçoğu renklerinden şikayet etmiş. Ben daha bugün 3 taksit sipariş ettim kargoya verilmeden iade etmeli miyim? Etmek istemiyorum babamla bir aldığımızdan sürekli uğraştırıp duruyorsun falan der. Önceden de böyle bir olay olmuştu. Bu monitörü olan hocalarım deneyimlerini anlatabilir mi?
@Alp Demir hocam siz almıştınız sanırım herhangi bir probleminiz var mı?

Son düzenleme:
Daha önceki konuda zaten anlatılmıştı, dinleneyip aldın mı gerçekten? İade edilmeli tabii ki.

Arkadaşlar forumda çok fazla iade eden olmuş.
Birçoğu renklerinden şikayet etmiş. Ben daha bugün 3 taksit sipariş ettim kargoya verilmeden iade etmeli miyim? Etmek istemiyorum babamla bir aldığımızdan sürekli uğraştırıp duruyorsun falan der. Önceden de böyle bir olay olmuştu. Bu monitörü olan hocalarım deneyimlerini anlatabilir mi?
@Alp Demir hocam siz almıştınız sanırım herhangi bir probleminiz var mı?
Ben aldığım günün ertesi günü iade ettim. Aslında güzel bir ürün renklerini çok beğenmiştim fakat sarı renkleri kötüydü sadece. Ve benim asıl iade etme sebebim ölü pikseldi şansıma bir tane çıkmıştı. Işık sızmasına gelecek olursak her IPS panelde oluyor herhalde, karanlık odada siyah ekranda belli olması çok önemli değil ama oyuna girdiğinizde ya da film izlerken gözünüzü alacak derecede sarılık ve parlama varsa iade edersiniz.

Ben aldığım günün ertesi günü iade ettim. Aslında güzel bir ürün renklerini çok beğenmiştim fakat sarı renkleri kötüydü sadece. Ve benim asıl iade etme sebebim ölü pikseldi şansıma bir tane çıkmıştı. Işık sızmasına gelecek olursak her IPS panelde oluyor herhalde, karanlık odada siyah ekranda belli olması çok önemli değil ama oyuna girdiğinizde ya da film izlerken gözünüzü alacak derecede sarılık ve parlama varsa iade edersiniz.

Hocam sarılık sorunu ayarlardan düzeltiliyordu keşke araştırsaydınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ölü pixelin çıkması biraz şans meselesi bende ondan korkuyorum.
Işık sızmasının seviyesine bağlı olarak iade edeceğim
Peki bu sorunlar dışında memnun muydunuz?

Geri
Yukarı