ASUS TUF Gaming VG24VQ alınır mı?

Umarım bende de olmaz olursa iade edebiliyor muyuz?

İnternet üzerinden ürünü görmeden aldığın için 14 gün içerisinde kutusu faturası vs. ne varsa tekrar paketleyip iade formunu doldurduktan sonra kargoya verip iadeni sağlayabiliyorsun. Diğer sitelerde bu süreç nasıl işliyor bilgim yok. 🙂

İnternet üzerinden ürünü görmeden aldığın için 14 gün içerisinde kutusu faturası vs. ne varsa tekrar paketleyip iade formunu doldurduktan sonra kargoya verip iadeni sağlayabiliyorsun. Diğer sitelerde bu süreç nasıl işliyor bilgim yok. 🙂

Araştırayım bir İtopya'da nasıl oluyormuş.

Üründe donanımsal bir sorun var ise bizim tarafımızdan veya yetkili servis tarafından test edilerek ve çıkartılacak rapora istinaden ürün iadesi veya yenisiyle değişimi gerçekleşmektedir.

Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir. İtopya.com olarak açıp kullanmış olduğunuz ürünleri başka bir müşterimize satmayı etik olarak görmediğimizden dolayı, monitör, notebook, işlemci, sarf malzeme, hijyen ürünleri (kulaklık) vs. ve buna benzer tüm ürünlerin kullanılmadan iade almak durumundayız.

Böyle yazıyor İtopya'da ölü pixel donanımsal bir sorun mu?

Araştırayım bir İtopya'da nasıl oluyormuş.

Üründe donanımsal bir sorun var ise bizim tarafımızdan veya yetkili servis tarafından test edilerek ve çıkartılacak rapora istinaden ürün iadesi veya yenisiyle değişimi gerçekleşmektedir.

Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir. İtopya.com olarak açıp kullanmış olduğunuz ürünleri başka bir müşterimize satmayı etik olarak görmediğimizden dolayı, monitör, notebook, işlemci, sarf malzeme, hijyen ürünleri (kulaklık) vs. ve buna benzer tüm ürünlerin kullanılmadan iade almak durumundayız.

Böyle yazıyor İtopya'da ölü pixel donanımsal bir sorun mu?

"Sıkışmış ve ölü pikseller donanım sorunudur. Genellikle üretim hatasından kaynaklanırlar. Sıkışmış pikseller ölü piksellerden farklıdır. Sıkışmış bir piksel her zaman tek bir renktir ve bu renk kırmızı, yeşil veya Mavi'dir."
Bu bilgiye dayanarak sorunuzun cevabı evet. Fakat "kullanılmadan iade almak durumundayız." Cümlesinden de kolay kolay iade almayacaklarını düşünüyorum. Bilen bir arkadaş konuyu görünce yardımcı olacaktır ben yanlış yönlendirmeyeyim şimdi sizi hocam. Eğer içinize sindiyse, gerekli araştırmaları yaptıysanız ve ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa alın. Malum ülkemizde fiyatlar her geçen gün yükseliyor. Bu monitörü iade ettikten sonra ölü piksel, arıza, iade vs. uğraşmamak için Vatan'dan gidip AOC C27G1 monitörden testlerini yaptırarak 3 adet satın almıştık. Yaklaşık 3 aydır kullanıyoruz ve bir sorun yaşamadık, memnunuz. 🙂

Hocam kullanıyorum, IPS'te kullandım. İnanın fark yok. Ben ayarlarımı yaptım, hiç aramadım IPS'i ayrıca siyah renklerde beyazlaşma sızma falan da yok. Yükseklik ayarı, hoparlörü de var. Bu fiyata daha iyisi yok.
Hocam fare imleci gölge gibi bir şey yapıyor bende sizde de var mı bu durum?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı